INSHOCK - iluzja

inshock

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć, iluzją zacząłem się interesować około 6 lat temu w gimnazjum. Ucząc się po cichu w w domu we własnym pokoju, zacząłem pokazywać co nieco znajomym i innym ludziom. Parę dni temu postanowiłem podzielić się również tym w internecie, zakładając swój kanał na YT.
Nie ważne czy szukasz rozrywki, czy jesteś iluzjonistą/tką, czy poprostu lubisz patrzeć na rzeczy których nie widzi się na codzień - wpadnij na mój kanał, myślę że napewno coś Ci się spodoba. Na kanale ruszyły serie iluzji karcianych oraz prezentacje talii kart używanych przez iluzjonistów. Przez czas w którym zajmuję się iluzją, nazbierałem sporo takowych talii do użytku jak i do kolekcji. Chętnie podzielę się kartami(nowymi) z Wami tworząc konkursy, myślę że pierwszy nieskomplikowany będzie można zorganizować już przy 30 subskrypcjach.
Poza iluzją interesuję się również muzyką (gra na gitarze), sportami oraz montażem filmów co mi pomaga przy tworzeniu swoich materiałów, do czego naprawdę się przykładam.
Na chwilę obecną znajdziecie u mnie parę wyczynów z kartami oraz prezentację rzadkich kart marki Bicycle - Anne Stokes Collection steampunk.
Zostawiam Wam link do prezentacji wyżej wymienionych kart i zapraszam na kanał po więcej

youtube.com/watch?v=fjhRuVMJSho



Prosiłbym o ocenę moich materiałów w komentarzach pod filmami lub tutaj na forum
 
E

Elen

Guest
Gratuluje ciekawych zainteresowan. Karty warte uwagi. Moglbys sie jeszcze pokusic o prezentacje kazdej z kart lub grupy kart, czyli dodaj opis slowny.
 
Do góry