InnoGio szczoteczka

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Dziewczyny czy któraś z was ma dla swojego malucha szczoteczkę tej firmy i może powiedzieć jak użytkowanie? Spodobała mi się i zastanawiam się czy zamówić.

innogio.jpg
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Po zdjęciu faktycznie to mi wygląda na innogio, bo one takie charakterystyczne są. My w domu używamy. Co chcesz wiedzieć?
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Chciałabym wiedzieć jak radzą sobie z nią maluchy? Wygląda świetnie i ta potrójna główka. Chciałam kupić w prezencie dla 4 latka który nie lubi myć zębów i trzeba z ni używać barwiących kropelek, żeby wszędzie dotrzeć.
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
Maluchy sobie radzą z nią dobrze, jest poręczna i lekka, moje dzieci je bardzo lubią, bo mają miekkie włosie. Ale nasz dentysta mówi, że zasada jest taka, że dopóki dziecko nie jest w stanie zawiązać samo butów, to nie jest też w stanie samo dobrze umyć zębów i rodzice muszą po nim poprawiać. Ale na szczęście dla rodziców ta szczoteczka tez jest mega wygodna, bo ma te włoski wszędzie dookoła.
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
No tak, jest trzystronna. Oczywiście w takim wieku wiele to te dzieciaki szczoteczką nie zdziałają same, ale warto wspierać je i uczyć samodzielności. To InnoGio to chyba szczoteczka dla nas, zamówiłam.
 
Do góry