Impreza urodzinowa 20-latka :D

mirai002

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Witam
mam zamiar w najbliższym czasie zrobić 21 urodziny, zaproszeni goście będą mniej więcej
w jednym wieku, czyli 20 lat. Jak zorganizować taką impreze?
Zorganizowaną mam już muzyke, alkohol, oświetlenie(powiedzmy). Co można robić na takich urodzinach? :D
Oczywiście wiadomo, atmosfera będzie luźna, jakie więc zabawy można zorganizować dla ludzi
w tym wieku? Tylko, żeby nie były lamerskie i harcerskie xd

Z góry dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam
 

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Standardowo gra w butelkę, dla bardziej odważnych marynarz tylko w wersji w rozbieranego, alkochińczyk.
 
M

MacaN

Guest
Hmmmm... Nie bardzo wiem o co chodzi.

Ja takie rodziny widze jako druga 18. Sala, lasery, muzyka, ludzie się bawią i jest czadowo, samo się wszystko organizuje :D Chyba, że w mieszkaniu, no to wtedy wiadomo jakieś zabawy typu butelka, czy coś... Alkochińczyka na imprezie urodzinowej odradzam, bo będa same zgony. Ta gra wykańcza w 30 minut wszystkich zawodników, jeśli się nie wie, kiedy skończyć :)
 

mirai002

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
hmm dzięki za odpowiedzi. Tak to będzie impreza w mieszkaniu, oczywiście będzie muzyka tańce
i pićko i wszystko się będzie działo samo, ale jakoś nie mogę przestać myśleć o tym, że
goście po wyjściu będą gadać, że nic szczególnego się nie działo :d
 

mirai002

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy będziemy mieli tyle odwagi :DD ostatnio karaoke wyszło, ale tym razem będzie więcej
nieznajomych osób ;)
 
Do góry