Impreza karnawałowa

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Wybieram się na imprezę karnawałową na zaproszenie koleżanki. Hm..to ma być gdzieś na jakiejś sali i szczerze mówiąc nie brałam jeszcze w czymś takim udziału. Jak się ubiera na takie imprezy? Bardzo elegancko? Nie wiem czy na taką imprezę przychodzi się odstawionym jak na wesele (jako gość) czy bez przesady. Hm..jak myślicie?
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
Myślę, że na pewno trzeba się ubrać elegancko, może nawet rzeczywiście jak na wesele. Zależy czy to zwykła impreza czy bal. Myślę, że to okoliczność, na którą sprawdzą się proste wieczorowe sukienki w tym stylu:

cat_f69ea7e3-77a2-4682-a60a-391b7cf20852.jpg
cat_7a2e1057-5587-455e-801a-1ab1f7413292.jpg
cat_d8cfe352-4b0f-4d76-99bb-38190ebc17f3.jpg
cat_41f1749a-2164-47a2-8999-08f9adc4e32e.jpg

Zdjęcia pochodzą z internetowego outletu a sukienki są firmy Rina Cossack. Ceny wprawdzie lekko przesadzone, ale chodzi mi o same wzory i styl.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Także myślę,że jakaś prosta sukienka wystarczy(ta czerwona całkiem ładna)Ja gdy mam wątpliwości podpytuję kolezanki w czym się pojawią.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Heh no właśnie tego się obawiałam, że będę musiała zainwestować w jakąś kieckę :D Czerwonej fason fajny tylko w czerwieni mi bardzo brzydko. A co myślicie np o takiej http://marable.pl/MODA-DAMSKA/SUKIENKI-SPODNICE-SPODNIE/SUKIENKI-WIECZOROWE/Sukienka-Sukienka-KM05-BLACK.html
Czerń w sumie zawsze klasyczna jest dobra. Zastanawiam się nad nią bo przez te marszczenia ukryła by u mnie w figurze kilka małych mankamentów hehe :p
Aha tylko dodatki jakieś by się przydały fajne żeby ją rozjaśnić trochę.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
No fajna,ale zależy jak "wielkie" masz te mankamenty-jest tam marszczenie,ale dużo to ono nie ukryje -jest dość obcisła mimo wszystko.Jeśli chodzi o biżuterię to zależy co lubisz-ja bym postawiła na jeden ,ale mocny akcent-duży naszyjnik lub duże kolczyki-nie lubię się rozdrabniać ,lub nosić kompletów-ewentualnie do kazdej z opcji bransoletka.
 

madzia_a

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
178
Punkty reakcji
10
Wiek
38
Troszkę brzuszek widoczny. Nie jakiś wielki, ale jednak. A tutaj właśnie miałam nadzieję, że te marszczenie trochę to ukryją, jak myślicie?
 

ilkas

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2010
Posty
307
Punkty reakcji
6
Miasto
Kraków
Jak brzuch chcesz ukryć to jak najbardziej. Przy gładkiej i opiętej sukience widoczne będzie wszystko ;)
 

midsummer

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2012
Posty
76
Punkty reakcji
0
sewanna, nie mogłam się powstrzymać - masz cudnego pieska w avatarze! :) Taka sama biała kulka czeka na mnie w domu :)

madzia_a, piękna sukienka, ale jeżeli chcesz ukryć brzuszek, postawiłabym raczej na taką rozkloszowaną od talii.
 

gąska83

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
52
Punkty reakcji
0
mała czarna ratuje w każdej sytuacji - ja jak nie wiem jak się na imprezę ubrać to wybieram właśnie ją. Każda kobieta powinna mieć przynajmniej jedną w szafie.
 

Bluesia

Bywalec
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
2 124
Punkty reakcji
127
No tak. Bez małej, czarnej ani rusz. Ale czasami warto być ponad standardami. Być sobą i zauważalną ,a nie wtapiającą się w tłum. Przed nami ostatni weekend karnawału. Kto jeszcze nie balował, a lubi takie imprezy, to ostatni dzwonek ;)
 

ramonaona

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2012
Posty
120
Punkty reakcji
0
madzia_a I na jaką się zdecydowałaś? Poszłaśw tej czarnej?
 
Do góry