Implenaty (( zębowe:D ))

R

rusalka_lesna

Guest
Ja bym za plus uznała raczej pozytywne opinie klientów. Rozejrzyj się , popytaj na ich temat, poczytaj. Nie warto oszczędzać na czymś takie jak implanty - ważne, żeby były zrobione profesjonalnie. Jeżeli interesuje cię naprawdę dobry specjalista od implantów, to skontaktuj się z Alfa Dental, tam maja znakomitych lekarzy, którzy się w tym specjalizują.
 

drejfuz

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
A skąd jesteś?? Ja znam świetna klinikę w Gdańsku, ale robią tak dobrze że myślę że warto się przejechać. Połowa moich znajomych tam robi a do Gdańska mamy ponad 50 kilometrów. Klinika nazywa się Kryspin Dent i ma wysoki standard. W zasadzie mało jest takich miejsc u nas a tam jak na zachodzie. sprawdź zresztą na ich stronie konkretnie www.kryspin-dent.pl Ja tam robiłem już dwa implanty i nie jestem zadwolony.
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
co racja to racja najlepiej dowiadywać się o ceny u źródła, ale myślę, że też nie ma co oszczędzać na zębach i jak już się decydujesz na takie zabiegi to dobrze iść do możliwie najlepszego specjalisty, jak np ci z Galerii Uśmiechu.
 

veronica754

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Zawsze lepiej mieć swoje zęby, nawet jeśli w przypadku implantów można liczyć na to, że częsci protetyczne będą wykonane z wysokiej jakości materiałów (http://nowosci-implanty.pl/?article_id=242). Trzeba pamiętać o tym, że implanty są po to, by uzupełnić braki w uzębieniu, a nie po to, by zastępować naturalne zęby. Na krzywe zęby najlepszy jest aparat, nawet jeśli ich wyprostowanie miałoby zająć 2-3 lata.
 

Mariola77

Nowicjusz
Dołączył
20 Sierpień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio wstawiłem sobie implanty w gabinecie, do którego jest link. A dokładnie był to jeden implant (dwójka) i jestem zadowolony. Czeka mnie jeszcze wymiana drugiej ale aktualnie nie mam pieniędzy. W każdym bądź razie dzięki profesjonalnemu podejściu dr Dłucika było to bezstresowe przeżycie i z tego jestem zadowolony. Jeszcze jakiś czas temu nie myślałem, że taki zabieg może nie wiązać się z bólem i mokrymi, zaciśniętymi dłońmi, ale jak się okazuje, tez chirurg jest osobą na właściwym miejscu.
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
ja jednak mimo wszystko polecam aparat a nie wyrywanie zębów tylko dlatego, że chce się mieć proste.. Zawsze swoje są lepsze, poza tym chyba nie wiecie jakie są koszty implantów - powiem Wam że dość spore... No ale przede wszystkim, wybierz się do dobrej kliniki, gdzie jest kilku specjalistów, oni Ci na pewno doradzą najlepsze dla Ciebie rozwiązanie pod względem zdrowia. ze swojej strony polecam klinikę dormed pod Warszawą.
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Ja mam doświadzenie ze wstawianiem implantów - dwóch zebów, które niestty okazały sie być nie do odratowania ;] implanty wstawiałem w centrum medycznym Vita Medica na ul Kłopotowskiego 22 w Warszawie, rozsądna cena za zabieg także polecam
 

kisia_12

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
o jej, co za pomysły,żeby wyrywać zdrowe zęby i wstawiać implanty tyllko dlatego, że leczenie ortodontyczne trwa długo! Mam nadzieje, że nie znajdzie się lekarz, który się na to zgodzi, tym bardziej że jesteś chyba bardzo młodziutką osobą jeszcze. Ja bardzo polecam konsultację u dobrego ortodonty, możesz przejść się do kliniki gdzie ja się leczę, jeśli jesteś z Warszawy - do Dormedu. Tam lekarz Ci wytłumaczy co będzie dla Ciebie najlepszi i dlaczego oraz jakie masz mozliwości poprawienia wyglądu zębów.
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Ja wstawiałam jeden implant 3ki w Eurodental w Warszawie. Tak mi poprzedni dentysta spaprał sprawę, że ząb się ułamał i nie dało rady go odratować, a jak chodzić bez trójki? Na szzęście są implanty i u mnie trzyma się świetnie, niczym nie różni się od pozostałych zebów. W Eurodental można iść na bezpłatną konsultacje implantologiczną jesli macie wahania co do tego, czy wstawiac czy nie - implantolog na pewno doradzi.
 

chuckchuck

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2015
Posty
121
Punkty reakcji
0
@melissaa duzo placilas? u mnie co prawda nie trojka tylko piatka ale usmiecham sie szeroko i strasznie mi to przeszkadza!
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o implanty to mogę polecić Eurodental w Warszawie. Zabieg u nich jest bezbolesny no i dzięki obsłudze na wysokim poziomie mniej stresujący.
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Ja mam wstawione dwa implanty. Niestety miałam tak duże ubytki, że to było jedyne rozwiązanie dla mnie. Myślę, że czasem trzeba się zdecydować na implanty, gdy nie da się ratować naszych zębów. Jestem bardzo zadowolona. Wyglądają naturalnie, ładnie, a ja cieszę się, że mam pełne uzębienie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tikkajam

Zbanowany
Dołączył
28 Listopad 2019
Posty
48
Punkty reakcji
0
Cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem tego czy zdecydujecie sie na implanty czy nie... Jasne, ze cena ma duże znaczenie ale nie jest najważniejsza. Większe znaczenie tutaj ma fakt
kto nam zakłada implanty
jakie stosuje systemy implantologiczne
oraz jakie ma doświadczenie

Dodam również tutaj,ze obecnie jest to najpopularniejsza metoda uzupełniania uzebienia po wypadkach
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

stosik11

Zbanowany
Dołączył
5 Lipiec 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Jeśli chodzi o implanty w Warszawie, polecam klinikę DENT Sm i dra Jakubowskiego. Mąż robił u niego dwa implanty - przebieg zabiegu, gojenie, a co najważniejsze ostateczny rezultat wizualny - wszystko super.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KaroLa1515

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2023
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ubytki w uzębieniu potrafią skutecznie odebrać pewność siebie i spowodować, że uśmiechamy się rzadziej. Ponadto, utrudniają one także codzienne funkcjonowanie – jedzenie, a często też wyraźne mówienie. Z czasem wpływają one również na pozostałe zęby, które zaczynają się przesuwać, a nawet mogą się rozchwiać. Jednakże, możemy temu zapobiec wszczepiając implant stomatologiczny. Polecam poczytać https://icd10.com.pl/implanty-zebowe-dla-kogo-beda-dobrym-rozwiazaniem/
 

ginny01

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2024
Posty
2
Punkty reakcji
0
Nie wiem, w jakim konkretnie mieście szukacie stomatologa, ale ze swojej strony mogę polecić https://gabinetlubinska.pl/. Mój brat mieszka w Szczecinie i właśnie tam leczy zęby. W planach ma też wstawienie implantów. Jest bardzo zadowolony z jakości obsługi. Terminy i ceny też mają bardzo spoko ;)
 
Do góry