Implanty zebowe - Poznań, Kalisz, Leszno?

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Czy ktoś z forum miał leczone zęby i wstawiane implanty w Poznaniu albo okolicach? W grę wchodzi jeszcze Leszno i Kalisz.
Jakie ogólnie są ceny takiego leczenia, bo chciałbym porównać sobie, żeby nie przepłacić... Dajcie znać, kogo polecacie i jak przebiegało Wasze leczenie.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
W Poznaniu najlepsza jest klinika Candeo, bo tam szefuje profesor od protetyki i już os paru osób słyszałam, że tam były z różnymi ubytkami. Ceny z tego, co się reklamują na mieście, też mocno konkurencyjne. Co do innych miast to nie wiem :( Pamiętaj, że do takich zabiegów trzeba mieć odpowiednie zaplecze, niemal szpitalne.
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Dzięki za odp :) A Ty tam miałaś coś robione? Ile płaciłaś i jak to wyglądało? Długo się czeka na wizytę?
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
W Poznaniu najlepsza jest klinika Candeo

Potwierdzam - miałem tam już leczone 2 zęby kanałowo, wyrywaną 1 ósemkę i wybielany stary leczony kiedyś gdzieś ząb, który mi inny denstysta sp...ierniczył i wszystko bez bólu i bez czekania w kolejkach.
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Dzięki za odp :) A Ty tam miałaś coś robione? Ile płaciłaś i jak to wyglądało? Długo się czeka na wizytę?

Nie ja tylko znajomi, czytaj uważnie :p Po prostu słyszałam o tej klinice w kontekście dobrej jakościw ykonywanych usług, niezłych cenach i personelu. mam nadzieję, że i tak trochę pomogłam ;)
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Potwierdzam - miałem tam już leczone 2 zęby kanałowo, wyrywaną 1 ósemkę i wybielany stary leczony kiedyś gdzieś ząb, który mi inny denstysta sp...ierniczył i wszystko bez bólu i bez czekania w kolejkach.

I to wszystko w Candeo? Jaka była tego cena?

Nie ja tylko znajomi, czytaj uważnie :p Po prostu słyszałam o tej klinice w kontekście dobrej jakościw ykonywanych usług, niezłych cenach i personelu. mam nadzieję, że i tak trochę pomogłam ;)

To jakoś źle zrozumiałem, ale dzięki anway.

Ktoś coś jeszcze wie w temacie implantów w Poznaniu i okolicach? Robię wstępny research, tak ze każda info w cenie, na razie przoduje ta klinika w Poznaniu.
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
I to wszystko w Candeo? Jaka była tego cena?

Tak, wszystko w Candeo, ale kosztów już niestety nie pamiętam, ale na stronie chyba jest cennik i mozesz sobie mniej więcej przekalkulować. Opinię o klinice mam bardzo pozytywną, jeśli chodzi o komfort i obsługę.

Mój dziadek miał robione implanty zębów za 3 tysiące - bodajże 3 implanty.

Ale to chyba cena za 1 implant, co? :p
 

dziabadak

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2011
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tarnobrzeg
Mój dziadek miał robione implanty zębów za 3 tysiące - bodajże 3 implanty.

Też mi się wydaje, że to cena jednego... A nie wiesz, czy to cena samego implatu czy za całość leczenia, z koroną włącznie? To w Poznaniu?

Tak, wszystko w Candeo, ale kosztów już niestety nie pamiętam, ale na stronie chyba jest cennik i mozesz sobie mniej więcej przekalkulować. Opinię o klinice mam bardzo pozytywną, jeśli chodzi o komfort i obsługę.

Słuszna uwaga, nie zauwazyłem tego wczesniej :) Tylko teraz mam mętlik, bo tam jest kilka rodzajów implantów... Zna się ktoś na tym?
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Oj, kolego, a nie łatwiej pogooglować? :> W cenniku Candeo masz takie opcje:
Osteoplant, MIS, Strauman i C-1.
Czyli teraz bierzesz i każdy sprawdzasz w google ;) Choć pewnie i tak to, jaki Ci wstawią, warunkuje Twoja własna szczęka :) Chyba się boisz lekarza, że tak długo wypytujesz :p
 

Master557

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2013
Posty
93
Punkty reakcji
2
Implaty za 3 tysiące... dobre sobie. U porządnego stomatologa jeden nawet tyle nie kosztuje.
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
Implaty za 3 tysiące... dobre sobie. U porządnego stomatologa jeden nawet tyle nie kosztuje.

Niekoniecznie... W tym Candeo, gdzie chodzę do dentysty, implanty podobno kosztują od 2 tys. zł, ale to sam implant, trzeba oczywiście doliczyć inne koszty leczenia, ale o niższej cenie w ogóle nie słyszałem...
 

shaabdo

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
A w tym Candeo jest aktualna zniżka z kartą kibica Lecha? Kiedyś kumple taką dostał, niby 10%, ale u dentysty to czasem wychodzi konkretny pieniądz :p Zniżka z racji tego, że oni leczą piłkarzy Lecha, jestem ciekaw, czy coś się zmieniło?
 

Papitta

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2012
Posty
50
Punkty reakcji
1
A skoro część Was była w Candeo, to może wiecie, do kogo zapisać się nie tyle z implantami, co na standardową wizytę? Pobolewa mnie w okolicach dolnej 6. i 7., w obu mam zwykłe plomby i boję się, że coś się pod nimi dzieje, a słyszałam, że ceny są tam niskie - u mnie aktualnie cienko z kasą, więc szukam kogoś sprawdzonego i niedrogiego. Helpunku :(
 

Neili

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2012
Posty
130
Punkty reakcji
4
Ja kojarzę z opowiadań dobre opinie na temat panów Piosika i Ledy - nie wiem, jak wyglądają, ale na pewno dobrze wykonują swój fach ;) Sama też musze chyba iść na kontrolę, tak że wybiorę się chyba na wizytę do któregoś z nich, bo znajomi chwalą.
 
B

bajderman

Guest
Dobry stomatalog warszawa powinien sobie poradzić, nie ograniczaj się do jednego miasta, raczej szukaj fachowców z polecenia. Generalnie akurat źle zrobione implanty na prawdę potrafią zniszczyć życie. Najlepiej idźcie do specjalistów u których faktycznie był ktoś z waszych znajomych. Wtedy raczej wiadomo, że wszystko będzie ok.
 

radek_s

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uważam, jak osoba powyżej - naprawdę warto przejechać się i poszukać. Implanty oraz ich montaż to identyczna sytuacja jak w przypadku operacji plastycznej. Można się przejechać jak ktoś chce nieco zaoszczędzić, a różnica w porównaniu do ogólnej kwoty nie będzie aż tak duża, lub jeżeli odbiega od ogólnych cen to musi być jakość implantu niezbyt zadowalająca.

Dobre implanty, protezy - Gabinet UNIDENT
ul. Godlewskiego 10A
39-300 Mielec
 
S

szyszana

Guest
Pasta ajona - systematyczność, dobre szczotkowanie, tak zęby sobie odmieniacie - nie stanie się to z dnia na dzień. Mnie cele udało się zdecydowanie zrealizować.
 

baska88

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem z Poznania, ale gdy szukałam odpowiedniego specjalisty, która zajmie sie moimi implantami to w sumie brałam pod uwage prawie wszystkie wieksze miasta w Polsce. Strasznie bałam się, że trafię na kogoś kto zrobi to źle i coś będzie nie tak. W końcu we Wrocławiu znalazłam dobrą klinikę. Nazywa się Unident Union. To oni się mną zajęli i na szczęście mogę cieszyć się teraz pięknymi ząbkami.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
To w Poznaniu, mają świetnego lekarza, ale o tym dalej. Samo miejsce - newdentclinic. Mieli na bank niedawno promocję na implanty, musisz obserwować. Lekarz o którym piszę to Alaa Eljamal, świetny fachowiec i to ze względu na niego właśnie zaczęliśmy tam chodzić na normalne wizyty kontrolne. Kawał świetnego fachowca, z doświadczeniem i umiejętnościami. Popatrzcie na jego papiery, na to co dotychczas robił. Zrozumiecie o czym mowa - a w okolicy o kogoś takiego naprawdę ciężko.
 
Do góry