Implanty zebowe - Poznań, Kalisz, Leszno?

miko98

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2016
Posty
3
Punkty reakcji
0
Ja miałem wszczepiany implant w czerwcu w Allecou Dent w Poznaniu i jestem mega zadowolony. Implant kosztował 3tys.+korona 2 tys + jeszcze jakieś tam znieczulenia itp. łącznie zapłacilem 5200 a to w porównaniu z innymi gabinetami bardzo tanio.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
W Poznaniu jest coś takiego jak NewDentClinic i tym radzę się zainteresować. Naprawdę fachowcy z doświadczeniem - mają od tego wybitnego specjalistę, ale o tym sami się dowiecie, jeśli będziecie z głową szukali. Przy implantach kluczowe znaczenie ma jakość wykonania usług, bo jeśli zabierze się za to osoba, która nie posiada odpowiedniego doświadczenia, to może się naprawdę źle skończyć. Tak więc przede wszystkim - starajcie się znaleźć odpowiednich fachowców, to kluczowe.
 

radek_s

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Uważam, jak osoba powyżej - naprawdę warto przejechać się i poszukać. Implanty oraz ich montaż to identyczna sytuacja jak w przypadku operacji plastycznej. Można się przejechać jak ktoś chce nieco zaoszczędzić, a różnica w porównaniu do ogólnej kwoty nie będzie aż tak duża, lub jeżeli odbiega od ogólnych cen to musi być jakość implantu niezbyt zadowalająca.

Dobre implanty, protezy - Gabinet UNIDENT
ul. Godlewskiego 10A
39-300 Mielec

Obecnie adres gabinetu to ul. Powstańców Warszawy 27
 
Do góry