Implantologia w Krakowie - gdzie się wybrać?

hamiholiczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Potrzebuję implantu, korony czy czegoś takiego i nie wiem za bardzo gdzie w krakowie mogę się wybrać. Chodzi mi o stomatologa który ogarnia implantologię i protetykę na tyle żeby doradzić mi co się najlepiej sprawdzi. Kojarzycie kogoś takiego? Może być ewentualnie na obrzerzach chociaż generalnie wolałabym sam kraków z jakimś sensownym dojazdem
 

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
implantologów teraz nie brakuje. chyba właściwie większość gabinetów dentystycznych ma teraz takie usługi więc jest w czym wybierać
 

hamiholiczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
No jasne, wiem, ale wolałabym jednak kogoś poleconego i sprawdzonego a nie tak na chybił trafił bo to różnie bywa
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Moja siostra robiła implant u pani Anny Król i z tego co pamiętam była zadowolona z efektów, więc możesz ewentualnie sprawdzić sobie ten gabinet. Cennik jest na stronie, oferta też jest opisana więc masz wszystko w miarę jasne
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
Tak, to będzie chyba ta. Adres strony to coś w stylu stomatologiakrakowczyzyny.pl. No i na pewno warto zadzwonić wcześniej i się umówić bo tak z ulicy Cię nie wezmą. Za duże obłożenie
 

hamiholiczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Właśnie dzwoniłam i termin dopiero za 3 tygodnie no ale aż tak mi się nie spieszy wiec nie narzekam
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
To i tak całkiem nieźle. Ja się w sumie umawiam z wizyty na wizytę. Mam rozplanowane leczenie do końca roku w zasadzie o to jest całkiem fajna opcja
 

amanda_leszno

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
to nie jest tak że korona albo implant. Najpierw zakłada się implant i dopiero na niego nakłada się koronę albo most. Generalnie jest to dość drogie więc powinnaś liczyć się z większymi kosztami
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
No u Anny Król jest właśnie tak, że implant robi chirurg a ona już potem sama nakłada na niego koronę. Koszty rzeczywiście niemałe, ale jak ktoś się decyduje na implant to chyba się z tym liczy
 

hamiholiczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiem wiem, już jestem po konsultacji. Implant zakłada chirurg i to kosztuje od 2500zł, a koronę już pani Anna Król. Tylko teraz nie wiem jaką wybrać. Jest pełnoceramiczna i cyrkonowa albo najtańsza opcja porcelanowa na metalu, ale chyba wolałabym wybrać coś z tych droższych
 

xeniasan

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2016
Posty
19
Punkty reakcji
0
A jakie są różnice w cenach? Najlepsza chyba jest cyrkonowa z tego co kiedyś czytałam
 

hamiholiczka

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pełnoceramiczna 1200, cyrkonowa 1300 więc różnicy dużej nie ma. Dobra, to biorę cyrkonową, ale zabieg już raczej na przyszły rok bo muszę kasę dozbierać
 

karmelowa77

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2017
Posty
4
Punkty reakcji
0
ja akurat znam wspaniałych chirurgów z Łodzi. Jakby ktoś potrzebowal to polecam all-med.pl/gabinety/chirurgia/
 
Do góry