Implant

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
Hej, chciałam się dowiedzieć czegoś o implantach, może ktoś z Was miał związane z tym doświadczenia i mógłby się z nimi podzielić, od czego zacząć, czy warto wybrać jakiś instytut, zapoznać się z opiniami?
 

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
10 124
Punkty reakcji
98
Pytanie ogólne czy może byś tak napisała o jakiego typu implant stomatologiczny chodzi w twoim wypadku ;)
Sam pewnie poczytam opinie gdyż brak mi wiedzy w tej kwestii.
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
właśnie nie wiem za bardzo od czego zacząć, chciałabym udać się w miejsce, gdzie wszystko od A do Z by mi wytłumaczyli, doradzili i ewentualnie zrobili. Po długich przebojach z zębem, niestety musiałam go usunąć, teraz niestety nie czuję się zbyt dobrze, a wiadomo, że nie jest to jakiś tam zwykły zabieg, więc wolę najpierw mieć kilka dobrych propozycji, nim sama zdecyduję... sama też nie mam zbyt wielkiej wiedzy na ten temat, a wolę mimo wszystko choć trochę zorientować się na rynku co i jak :) ktoś może miał z tym doświadczenie i mógłby się podzielić? plissss :p
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
a słyszałaś o Nobel Biocare - to znana firma i do tego bardzo dobra a ich produkty mają bardzo długą gwarancję. Natomiast jeśli chodzi Ci o porady i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości to na ich stronie można się umówić na darmowe konsultacje
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
szwiergotka napisał:
a słyszałaś o Nobel Biocare - to znana firma i do tego bardzo dobra a ich produkty mają bardzo długą gwarancję. Natomiast jeśli chodzi Ci o porady i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości to na ich stronie można się umówić na darmowe konsultacje
oo to już coś konkretnego, dzięki na pewno sprawdzę, a Ty korzystałaś z ich usług?
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
A co to są dokładnie te implanty że piszecie że mają kilka typów ? Ja myślałam ze implant to to taka śruba która zastępuje korzeń zęba na której montowana jest korona itd :) A to są różne jej typy, jak to z tym jest ? Czy taki implant się wstawia tylko w przypadku braku uzębienia?
 

majszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2015
Posty
108
Punkty reakcji
0
na pewno jest dostępnych kilka opcji, ale dokładnie to nie wiem, na razie umówiłam się na bezpłatne konsultacje do poleconego Nobel Biocare, prosty sposób na zapisy, ja akurat wybrałam Warszawę, no i wiadomo, że muszę sprawdzić kilka ofert, zanim się zdecyduje, ale może czegoś już konkretnego się dowiem :)
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
majszka napisał:
a słyszałaś o Nobel Biocare - to znana firma i do tego bardzo dobra a ich produkty mają bardzo długą gwarancję. Natomiast jeśli chodzi Ci o porady i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości to na ich stronie można się umówić na darmowe konsultacje
oo to już coś konkretnego, dzięki na pewno sprawdzę, a Ty korzystałaś z ich usług?
można tak powiedzieć, że korzystałam o dokładniej mówiąc mój mąż - był zadowolony nie tylko z obsługi ale też, że tak powiem z produktu. Póki co wszystko trzyma się dobrze i mówi, że nie czyje różnicy - tak jakby to były jego zęby
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Słyszałem coś o tej firmie, osoba, która mi o nich mówiła, to dobrze wypowiadała się na ich temat. Sam o nich niewiele wiem, ale myslę, że gdybym miał robić sobie implanty to właśnie u nich.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja miałam wstawiane dwa implanty - po źle wykonanym leczeniu kanałowym zęby mi się zwyczajnie rozpadły po jakimś czasie. Co prawda, oba zęby to piątki na górze i ich braku nie było widać, ale sama świadomość i poczucie niepewności przy jedzeniu mi przeszkadzały. Udałam się do Eurodentalu w Warszawie (to gabinet Lux Medu) i tam mi wszystko ładnie wyjaśnili, ząbki zostały wstawione, nie bolało zupełnie nic, a jakość usług była na najwyższym poziomie.
 
Do góry