Implant

majszka

Member
Hej, chciałam się dowiedzieć czegoś o implantach, może ktoś z Was miał związane z tym doświadczenia i mógłby się z nimi podzielić, od czego zacząć, czy warto wybrać jakiś instytut, zapoznać się z opiniami?

Kaznodzieya

Kaznodzieya
Pytanie ogólne czy może byś tak napisała o jakiego typu implant stomatologiczny chodzi w twoim wypadku ;)
Sam pewnie poczytam opinie gdyż brak mi wiedzy w tej kwestii.

majszka

Member
właśnie nie wiem za bardzo od czego zacząć, chciałabym udać się w miejsce, gdzie wszystko od A do Z by mi wytłumaczyli, doradzili i ewentualnie zrobili. Po długich przebojach z zębem, niestety musiałam go usunąć, teraz niestety nie czuję się zbyt dobrze, a wiadomo, że nie jest to jakiś tam zwykły zabieg, więc wolę najpierw mieć kilka dobrych propozycji, nim sama zdecyduję... sama też nie mam zbyt wielkiej wiedzy na ten temat, a wolę mimo wszystko choć trochę zorientować się na rynku co i jak :) ktoś może miał z tym doświadczenie i mógłby się podzielić? plissss :p

szwiergotka

Member
a słyszałaś o Nobel Biocare - to znana firma i do tego bardzo dobra a ich produkty mają bardzo długą gwarancję. Natomiast jeśli chodzi Ci o porady i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości to na ich stronie można się umówić na darmowe konsultacje

majszka

Member
szwiergotka napisał:
a słyszałaś o Nobel Biocare - to znana firma i do tego bardzo dobra a ich produkty mają bardzo długą gwarancję. Natomiast jeśli chodzi Ci o porady i wyjaśnienie wszystkich wątpliwości to na ich stronie można się umówić na darmowe konsultacje
oo to już coś konkretnego, dzięki na pewno sprawdzę, a Ty korzystałaś z ich usług?

1234ta

Member
A co to są dokładnie te implanty że piszecie że mają kilka typów ? Ja myślałam ze implant to to taka śruba która zastępuje korzeń zęba na której montowana jest korona itd :) A to są różne jej typy, jak to z tym jest ? Czy taki implant się wstawia tylko w przypadku braku uzębienia?

majszka

Member
na pewno jest dostępnych kilka opcji, ale dokładnie to nie wiem, na razie umówiłam się na bezpłatne konsultacje do poleconego Nobel Biocare, prosty sposób na zapisy, ja akurat wybrałam Warszawę, no i wiadomo, że muszę sprawdzić kilka ofert, zanim się zdecyduje, ale może czegoś już konkretnego się dowiem :)

szwiergotka

Member
majszka napisał:
oo to już coś konkretnego, dzięki na pewno sprawdzę, a Ty korzystałaś z ich usług?
można tak powiedzieć, że korzystałam o dokładniej mówiąc mój mąż - był zadowolony nie tylko z obsługi ale też, że tak powiem z produktu. Póki co wszystko trzyma się dobrze i mówi, że nie czyje różnicy - tak jakby to były jego zęby

Słyszałem coś o tej firmie, osoba, która mi o nich mówiła, to dobrze wypowiadała się na ich temat. Sam o nich niewiele wiem, ale myslę, że gdybym miał robić sobie implanty to właśnie u nich.

NinaKowalska

New Member
Ja miałam wstawiane dwa implanty - po źle wykonanym leczeniu kanałowym zęby mi się zwyczajnie rozpadły po jakimś czasie. Co prawda, oba zęby to piątki na górze i ich braku nie było widać, ale sama świadomość i poczucie niepewności przy jedzeniu mi przeszkadzały. Udałam się do Eurodentalu w Warszawie (to gabinet Lux Medu) i tam mi wszystko ładnie wyjaśnili, ząbki zostały wstawione, nie bolało zupełnie nic, a jakość usług była na najwyższym poziomie.

Do góry