Ile wydajesz mieśiecznie na komórkę

Exshiala

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
równo od roku wydałam 20zł - na 2 doładowania po 10zł w skrajnej potrzebie :D

Kiedyś słyszałam o czymś takim jak abonament 0zł, gdzie płaci się tylko i wyłącznie za to co się wydzwoni.

Jest gdzies nadal taka oferta? Z telefonu korzystam sporadycznie, ale chciałabym móc w każdej chwili zadzwonić, a przy telefonie na kartę, jednak cały czas rozmowy wychodzące są zablokowane...
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
abonament 45zl, czasami przekraczam. i jeszcze komorka z orange do darmowych smsow :p to kolo 60 z;
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
a ja mam na abonament :) mimo darmowych minut i smsow jaks rachunek przekracza 100wke :p nie wliczając to abonamentu :>

Mam niekorzystny abonament Play'a .

ja waśnie tez mam play ;/ a zrezygnować narazie nie mogę ;/

mam abonament 120 zł, a w ostatnich dwóch miesiącach przekroczylam limit o... 800zł (dwa razy, co daje w sumie ok 1600 zł)... :/ po prostu jestem w szoku. nie panuje nad sobą <_<


wow niezle 1600 ziko :O to ja najwicej zapacilm 465ziko i 3 gr :p za 3 miesiące :p bo nie mialem kasy i nie placilem :p hehe
 

muszka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ja mam telefon na abonament z orange. place 30 zl miesiecznie ale ostatnio zdaza mi sie czesto doladowywac wiec mysle ze do 50 zl to spokojnie wydaje na telefon
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zarabiaj swoje dodatkowe kieszonkowe:excl:
->www.CentrumReklamy.pl
->www.ZielonyMail.com
->www.Dolarek.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Chomikuj lepsze od Rapidshare:excl:
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Zazwyczaj w ciągu miesiąca na doładowania wydaję od 30zł do maksymalnie 50zł. Nie wysyłam dużo SMSów, dzwonię też nie za dużo, ale nie mało też w tych 50zł jest SMSów na konta premium. Nie mogę się powstrzymać od takich "zagrań".
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Staram się mieścić w 15zł.
 
Do góry