Ile wydajecie kasy na prezenty świąteczne?

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Max 100 zł wydaję na osobę, raczej nie więcej - a kupuję głównie pakiety z Prezent Marzeń.
Po prostu staram się dobierać prezenty, które będą pozytywnie zaskakiwały i zazwyczaj mi się to udaje.
Na pewno odradzam stawianie na byle co. Prezent po prostu powinien być solidny i sprawdzony, a nie byle jaki.
 

Klatida

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
ja wydaję z reguły ok. 40-50 zł na osobę, ale przyznam, że bardziej niż na kwocie to skupiam się na tym aby pasował odbiorcy :)
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Różnie - po prostu staramy się dopasować prezent rozsądnie.
Zazwyczaj są to pakiety z Prezent Marzeń, można coś pod nie dopasować.
Masaż, awionetkę, jakiś kurs, naukę tańca - sporo przeróżnych tematów.
Ogólnie nie ma żadnych problemów z dobraniem tego.
 

plu_zu

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2017
Posty
30
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Radom
MacaN napisał:
W ubiegłym roku wydałam ponad 600 zł. W tym roku na chwilę obecną 130 zł.
O matko, 600 zł na prezenty :D
No to mi w zeszłym roku też z 500 zł wyszło. Ale fakt faktem były to dość drogie rzeczy bo dokładnie przemyślane i wiedziałam, że upragnione więc wszyscy byli bardzo zadowoleni, Zresztą mi też wpadły raczej drogie i fajne podarunki więc można uznać, że się zwróciło :D
 

Menua_pl

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
0
Staram się nie oszczędzać na prezentach dla swoich najbliższych, ale to także zależy od tego dla ilu osób kupujemy, wole wybrać jeden ale za to większy,który faktycznie sprawi komuś radość :)
 

RCMPlanet_eu

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2017
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie liczę co do złotówki, ale w tym roku będzie to około 300zł bo chce aby prezenty dla każdego były po prostu trafne i aby sprawiły radość, to liczy się najbardziej.
 
Do góry