Ile kosztuje usunięcie rozstępów ?

G

Galomen

Guest
Wszystko zależy od salonu. My we Wrocławiu mamy salon urody Belle, na Horbaczewskiego, w którym zajmują się rozstępami i mimo, że to stolica Dolnego Śląska, to jednak nie jest drogo. Musisz podzwonić i popytać.
 
C

CzarnaKlaudia

Guest
Najlepiej napisać wprost do gabinetu kosmetycznego, ponieważ to zależy też od wielkości i trudności usunięcia. Moja koleżanka z Opola robiła coś takiego w Arkadii Spa i pani kosmetyczka właśnie tak jej powiedziała. Pisz, dzwoń bezpośrednio :)
 
S

szyszana

Guest
Jeśli nie masz kasy na zabieg to przecież istnieją placówki, które udzielają kredytów pod operacje. Na pewno to będzie lepiej wydana kasa niż kolejny telewizor czy bzdura do domu. Jednak najpierw powinniśmy wszyscy eliminować problemy ze zdrowiem, a później zajmować się tematami mającymi mniejsze znaczenie.
 

kornelka87

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2014
Posty
146
Punkty reakcji
0
To racja, jak rozstepy sa biale to moze byc trudne ich calkowite usuniecie- nie wiem wlasciwie czy jest mozliwe usuniecie ich w 100%? Im swiezsze tym lepsze. Zabieg- nie usuwałam nigdy rozstępów ( chociaz przydaloby sie :p ), wiec nie wiem jaki zabieg dokladnie sie sprawdza. Nie wiem tez czy na kazdej skorze jeden zabieg da taki sam efekt. Najlepiej udac sie do salonu na konsultacje i dowiedziec sie. Przynajmniej ja tak zrobilam jak zdecydowalam sie na usuwanie cellulitu w coco time we wroclawiu i nie zaluje, bo sama bym nie wiedziala na co sie zdecydowac, a teraz cellulit powoli znika i mam nadzieje ze zniknie calkowicie :D
 

Kathlyn

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2015
Posty
53
Punkty reakcji
0
Ciężko będzie usunąć białe rozstępy, jednakże warto pochodzić po różnych salonach kosmetycznych, zaczerpnąć wiedzy z pierwszej ręki. Nie podejmując decyzji impulsywnie :)
 

Marta_34

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Białe rozstępy to już blizny, które można zmniejszyć, ale raczej całkowicie nie da się ich usunąć. Z tego co wiem zabiegi zmniejszania widoczności blizn wykonuje się zazwyczaj laserem i to w serii od 5-10. Gwarancji nikt Ci nie da, że rozstępy znikną niestety,a każde takie spotkanie u lekarza medycyny estetycznej to jest wydatek. Pomnóż razy x (ilość zabiegów).
 

melissaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2016
Posty
49
Punkty reakcji
0
Rozstępów nigdy nie usuniemy w 100% - ja mam po ciąży na udach i brzuchu. Zdecydowałam się zadziałać nieco aby je zmniejszyć i miałam 2 zabiegi Scarlet RF - fale radiowe połączone z mikrodermabrazją. Świetna opcja - zabiegi robiłam w Profemedzie w Wawie. Nie należą może do najtańszych, ale są bardzo skuteczne, bo widocznośc mioch rozstępów zmniejszyła się o niemal 80-90%!
 

Tymon21

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2016
Posty
7
Punkty reakcji
0
Tak jak mówi poprzedniczka, rozstępów nigdy nie da się usunąć stuprocentowo. Jednak można poddać się zabiegom ,które je skutecznie zakrywają. Ja miałam podobny zabieg też w Warszawie ,ale w klinice Miracki. Po tym zabiegu widać sporą różnicę na mojej skórze :)
 
Do góry