Ile kosztuje strona internetowa?

zalewski88

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
rumsztyk napisał:
Jakiś czas temu na kilku portalach złożyłem zapytanie dotyczące wykonania strony firmowej. W dość krótkim czasie zostałem zasypany ofertami. Oferty zaczynały się od 100 zł a kończyły na 3 tys. Propozycje były tak różne, że nie sposób jest się w tym połapać, nie mówiąc już o porównaniu tego co otrzymaliśmy.

Ila na prawdę kosztuje strona internetowa? Jak i gdzie szukać odpowiednich wykonawców? Macie jakieś doświadczenia?
Wszystko to kwestia indywidualnej wyceny. Strona internetowa to nie jest towar, jak np. ziemniaki, które posiadają stałą cenę. Artykuł na temat ile kosztuje strona internetowa znajduje się, np. tutaj: webenable.pl/ile-kosztuje-strona-internetowa/
Powinien Tobie rozjaśnić troszkę pogląd na sytuację.

Pozdr
 

mari_jane

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2016
Posty
17
Punkty reakcji
0
Myślę, że zależnie od projektu koszta mogą być różne. Skontaktuj się z Sebastianem (+48 513 910 970) - zajmuje się projektowaniem stron na co dzień, więc prędzej odpowie na Twoje pytanie, niż my. Jego portfolio można obejrzeć pod adresem: angelsadvertising.pl/portfolio/
 

Potiomkin

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Miasto
Częstochowa
O panie, i Ciebie to dziwi? Na jakim Ty świecie żyjesz. Jak Ci dadzą najtańszym sumptem rozwiązanie to i najmniej zapłacisz. Albo studenciak bez działalności założonej coś podrzuci i już, po kosztach usługa. Ale jestem przeciwnikiem i pierwszego i drugiego rozwiązania. Drugie - jak Ci się coś spiep**y to już go nie zobaczysz na oczy. Po pierwsze - połowa sklepów ma ten sam szablon i tak się wyróżniają, że pożal się Boże. Patrz na to link masz tu przykład na czym polega robienie naprawdę dobrej strony indywidualnie dla klienta i dlaczego to musi kosztować, żeby było dobre.
 

nowaplama

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Kwota jaką jesteś w stanie włożyć często przekłada się na jakość strona bardzo dobrej jakości to koszt około 1200-1500 zł. Masz też opcje premium a ona już może kosztować na prawdę dużo ale czy warto? moim zdaniem strony w wersji standard i tak się wyróżniają na tle konkurencji
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
Ja sobie zrobiłem stronę za frajer programikiem Easy Web Site w jeden wieczór. Ludzi nie interesują krzaki, grafiki, pierdołki. ich obchodzi na stronie WWW cennik i to czy ktoś zamieści tam swój nip i regon.
Niczego więcej do robienia kasy dziś juz nie potrzeba. Sklep tez można za friko zrobić tylko trzeba ruszyć glacą!
i wtedy będzie liczyć się tylko i wyłącznie cena zamieszczonych tam produktów!
 

Jokasta31

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Rozbieżność jest tak duża, że ciężko o konkrety. Ale jak wejdziesz tu: blog netgrafu, to zobaczysz zestawienie pottencjalnych kosztów. Podoba mi się to, że nie wychodzą z założenia, że dobre oznacza drogie. A niestety ale znaczna większość jeszcze dokładnie tak myśli... choć rynek dawien dawno poszedł na przód.
 

milatam

Stały bywalec
Dołączył
22 Listopad 2017
Posty
1 454
Punkty reakcji
175
poszedł na przód w kierunku reklam, wodotrysków, bajerów i oddawania kasy pośrednikom (za namazanie najbardziej z możliwie szalonej WWW).
Strona WWW ma zawierać:
- galerię
- kontakt
- cennik
- spis usług lub towarów

Strona WWW ma:
- otworzyć się bezbłędnie na każdym urządzeniu
- być szybka
- nie męczyć odwiedzającego

Nikogo więcej w dzisiejszych czasach nie interesuje. Cennik + kontakt + dane firmy (ceidg, regon,nip) + spis towarów/usług. Strona zrobiona za 100zł (opłata za serwer) przynosi krocie w postaci $$$€€€.
Mam kumpla który ma stronę bdowlaną za 6000zł i ... trzy razy mniej dochodów jak ja a stronę robiłem przy piwku wieczorkiem.
A teraz siedzę nad aplikacją na Androida (sklep budowlany online + firma budowlana) ale robię to już na "Czechy" :)
Aplikacja na rynku kosztuje od 8000 do nawet 25000zł.
Ja ją zrobię za friko (max. 30 wieczorów). Dekompilacja podobnej APK innych twórców i budowa na bazie szkieletu własnego tworu. Potem kompilacja, signowanie i jazda na GoogleSklep.
Tak się pisze dzisiaj aplikacje gdy się nie zna w 100% javy ... Składnie języka JAVA i sam język JAVA nie są towarem zastrzeżonym zatem nie łamię prawa.
"Rozbieram tylko CZYJŚ SAMOCHÓD by sprawdzić jak i gdzie przykręcił silnik, skrzynię i resztę, gdy już sprawdzę to WIESZAM tak samo u siebie ale swój silnik (DANE) i skrzynię (WYGLĄD, OPCJE)"
 

luka

Nowicjusz
Dołączył
1 Październik 2019
Posty
1
Punkty reakcji
0
W kwestiach cen to najlepiej zrób tak jak ja . Wszedłem na stronkę homefree.eu/pli sprawdzałem wykonawców pod względem ceny :) A w ogóle najlepszym wyjściem byłoby się zarejestrować i dodać swoje ogłoszenie, że szukasz wykonawcy ,zaraz by się ktoś znalazł i zaproponuje cenę . Tam ogłoszenia są zupełnie za darmo ,warto spróbować !
 

Pajo

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Wiek
36
U nas strona internetowa zaczyna się od 800 pln
www.bajt-morag.pl
 
Do góry