Ile godzin dziennie piszecie z drugą osoba smsy ?

asada1

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
46
Punkty reakcji
3
Ile tak max godzin wy piszecie z druga osoba smsy ? :)

P.S wiem, że to najglupsze pytanie pod słoncem. Chodzi mi o to aby nie być nachalnym.
 
M

MacaN

Guest
W ogóle nie piszę. Czasem z mamą, ale to ze 2 wiadomości.

Natomiast te mendy z T-mobile wysyłają ze 4 dziennie i to już jest nachalne.

Mam nadzieję, że pomogłem.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Zależy od tematu, humoru, nastawienia. Charakteru też, bo nie każdy lubi. Pisz na wyczucie.
 
S

Spamerski

Guest
Zero. Jeśli mam sprawę, to wolę zadzwonić. A jeśli ktoś ma, to wolę kiedy zadzwoni.
 
T

TomaszTomasz

Guest
Jak mam jakaś sprawę, a wiem że w tej chwili ten ktoś i tak nie odbierze, to wtedy piszę.
 

Janek Zamoyski

Nowicjusz
Dołączył
5 Czerwiec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Zależy od dnia, czasami z żoną piszemy dość dużo, ale reguły nie ma ;) za to jak byłem młodszy to potrafiłem pisać przez kilka godzin z (przyszłą) żoną ;)
 
K

kate2

Guest
asada1 napisał:
Ile tak max godzin wy piszecie z druga osoba smsy ? :) P.S wiem, że to najglupsze pytanie pod słoncem. Chodzi mi o to aby nie być nachalnym.
SMS y piszę wtedy gdy chcę kogoś o czymś krótko poinformować lub wymienić kurtuazyjne treści typu: pozdrowienia, życzenia, słówko na dzień dobry czy na dobranoc. Ogólnie wolę rozmawiać. Z mężem jesli chcę Go skłonić do pewnych pzremyśleń komunikuję sms -em krótko problem a kontynuację tematu zostawiam na rozmowę face to face :)

Nachalność może mieć dwa oblicza w zależności od etapu znajomości oraz wyglądu relacji. Może być drażniąca i męcząca ale może również sprawać przyjemność i być w pełni akceptowana. Wszystko zależy od tego, co ludzie do siebie czują i czy siła ich uczucia jest odwzajemniona.
 
W

wiki9969

Guest
Godzin? :huh: Ja maksymalnie wysyłam 3-4 sms-y dziennie. Bardziej wolę dzwonić ewentualnie spotkać się i porozmawiać. ;)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Teraz w ogóle nie piszę smsów. Ale kiedyś pisało się, pisało dniami i nocami.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
TomaszTomasz napisał:
Jak mam jakaś sprawę, a wiem że w tej chwili ten ktoś i tak nie odbierze, to wtedy piszę.
Dokładnie, mam tak samo. Ogólnie wolę zadzwonić, ale też krótko np żeby kogoś o czymś poinformować, umówić się itd. Długie rozmowy tylko na żywo :)

Sama natomiast widzę (obserwując ludzi np w komunikacji miejskiej), że inni dużo dzwonią, ale rozmawiają o mało ważnych sprawach albo głośno plotkują utrudniając innym podróż :p
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
A dla mnie tak szczerze mówiąc nie jest to coś istotnego,bo nigdy nie liczę czasu jaki pisze czy rozmawiam z drugą osobą,to bardziej opcja dla tych którzy są niewolnikami czasu lub przeliczają to na minuty lub smsy:) Zamiast pisać wolę zadzwonić,chociaż kilka miłych smsów wieczorem też nie zaszkodzi.
 
Do góry