Idaelny wózek, jaki?

printech

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jaki wg. was jest idealny wózek dla dziecka. Piszcie swoje spostrzeżenia. Może pomożemy niezdecydowanym mamom. Prosiłabym tylko żeby niejaka BUBA nie zabierała tu głosu. Pozdrawiam. :papa:
 

szalejka

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2007
Posty
669
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Niewiem jaki jest idealny.ja mialam "sinus 4 abc design".i byl dla mnie bardzo praktyczny i lekko sie nim jezdzilo.a teraz to mam spacerowke z disneya.
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Czy możecie polecić dobry wózek? Najlepiej w rozsądnej cenie, ale co najważniejsze głęboko-spacerowy i przede wszystkim jak najlżejszy?
 

Emilia1985

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
179
Punkty reakcji
0
proszę bardzo...my wybraliśmy wózek SEKA Smart-Lux...głęboko-spacerowy ,waga niezła,koła pompowane co poprawia komfort dziecka(nie rzuca tak na nierównościach)...pasy pięciopunktowe,przekładana rączka,regulacja wysokości oparcia i podnóżka,hamulce solidne,osłonka przeciwdeszczowa i torba w tych samych kolorach w komplecie,łatwo się składa...i co najważniejsze...przystępna cena...kosztował 625zł...aż nie mogłam uwierzyć jak zobaczyłam...moja córcia go uwielbia...najchętniej spędzałaby w nim cały dzień:)
 

Mamusia!!!

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2008
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
śląsk
Uniwersalny głęboko-spacerowy
ATLANTIC 2008
renomowanej firmy Baby Design linia Espiro cena miedzy 800 a 900 zł. u mnie sie sprawdza w 100% jedyny minus, że jest dośc cięzki bo sama spacerówka waży 14 kg wiec jak mieszkasz w bloku i nie bedzie miał ci kto pomóc zniesc to ciezko :/ prowadzi się świetnie.. Niestety kazdy ma inne gusta.. To co mi się podoba Tobie nie koniecznie ;)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Ja polecam Graco Quattro!


Żałuję, że kiedyś się kogoś nie poradziłam. Kupiłam wózek TAKO głęboko- spacerowy ale... przednie koła nie były skrętne i w momencie, kiedy wózek jest zrobiony na spacerówkę, strasznie ciężko skręca się nim na boki! Patrzcie na koła, by przednie skręcały! to bardzo ważne.
 
Do góry