Idą Święta

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mam problem... Trzea cos zaczac kupywac rodzince? jak myslicie? co moge kupic braciom, a co mamie i tacie? prosze o posty
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja tez co roku się nad tym zastanawiam...
Rodzeństwu to może coś związanego z zainteresowaniami. Płytę ulubionego zespołu, albo jakiś fajny drobiazg.
A rodzicom... hmm... Książka jakaś może... tacie jakis krawat ;)
Zależy od tego co kto lubi i co sie mu podoba :)
 
C

*ChMuRkA*

Guest
ja tacie co roQ kupuje bokserki :D mamie w tamtym roku kupiłam szlafrok i ciapy a sis nie pamiętam :D
 

adxa

--- -... -.-. .-
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
1 597
Punkty reakcji
0
oj ja ci nie pomoge bo sama nie mam pojecia ale z checia przeczytam propozycje innych :D
a tak wogole ja zazwyczaj kupowalam jakies perfumy albo cos w tum stylu bo moj muzg nie umial wymysles nic innego :/
 

Martynka:(

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
32
kurde/ perfumy to nie... ale z bokserkami spoko... ubaw by był :lol:
 

piernik

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2005
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ełk
JA też mam problem co roku z kupnem prezentu :/ nie mam głowy do tych spraw
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
ja kupuję w tym roku perfumy itp. z katalogu (nie powiem jaki bo jeszcze dostane ostrzeżenie:D)''A**n''
więcej niż 35,00zł. nie wydam!! a poco! :D w końcu to oni mają dawać dzieciom prezenty! co nie? :D :D
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
Wiesz co, to zalezy jaką kwotą dysponujesz. Jeśli możesz sobie pozwolić na jakiś droższy preznet to tacie możesz kupić jakąś dobrą wode po goleniu i np, jakiś oryginalny kubek na kawę, a mamie perfumy lub lampe solną. Jeżeli jednak nie masz tyle pieniędzy to wystarczy jakiś drobny upominek, np. mamie jakieś ładne rękawiczki czy broszkę. Moja mama zawsze powtarza, że przede wszystkim liczy się pamięc :) To jeszcze też zależy od upodobań twoich bliskich. Więc najlepiej spokojnie zastanów się co twoi domownicy lubią, o czym marzą, a potem marsz do sklepu :D
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
zrob cos sama jak keszu nie masz a jak masz no to cos kup u nas nie ma takiego problemu bo mi zawsze czekolady od ,,mikolaja'' zostaja i jest co dac pod choinkemozesz dac plyte ciuch czy cos innego fajnego
 

Yasmine

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
37
na swieta rodzinie nie kupuje.
Jak bede pracowac i dysponowac wieksza iloscia pieniedzy to wtedy :).
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Też mam duży problem z prezentami.Zawsze zostawiam je na ostatnią chwilę.:p
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Jamamie kupiłam komplet zAvonu - krem i perfum, tacie jakiś dezodorant - co roku dostaje i nie narzeka, a dziadkowi jakies drobnostki do domu bo sam na to skapi a mu sie przydadza nowe rzeczy, np. maselniczka :)
 
K

KaMa

Guest
wtamtym roku rodzicom kupiłam perfumy a teraz kupie mamcie chyba szalik i rękawiczki a tacie perfumy :] nie mam innych pomysłów :p
 

Ktosia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Prezenty to odwieczny "problem" większości ludzi. Wszystko zalezy od zasobów finansowych oraz od tego, co osobie, którą chcemu uradować naszym upominkiem najbardziej jest potrzebne, bądź co lubi.
Trudno jest poradzić, gdyż powstałaby tutaj mega lista. Najlepiej więc jest spojrzeć na podane przeze mnie wyżej argumenty i zrobic sobie listę. Ponadto dobrze jest pamiętac o jednym. Liczy się przede wszystkim pamięć i chęć sprawienia komuś przyjemności. Czasem wystarczy drobiazg, który wywoła uśmiech u kochanej przez nas osoby :)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Liczy się przede wszystkim pamięć i chęć sprawienia komuś przyjemności. Czasem wystarczy drobiazg, który wywoła uśmiech u kochanej przez nas osoby
Zgodzę się się z tobą.Nie potrzeba drogich prezentów,by wywołać usmiech na twarzy.Liczy sie pamięć.
 
Do góry