IComp.pl -UWAGA!

Marcin Meyer

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2007
Posty
1
Punkty reakcji
0
Odświeżam temat- Stanowczo ODRADZAM korzystania z tego sklepu !! oto cytat z regulaminu:
"Jednocześnie firma iCOMP.pl ze swej strony dokłada wszelkich starań, żeby towar został dostarczony do klienta bezpiecznie i nieuszkodzony." No faktycznie nie ma to jak wsadzić (w moim przypadku zasilacz) zapakowany fabrycznie przez producenta do opakowania kuriera i... już. ZERO styropianu, folii bąbelkowej czy choćby gazet!!! Paczka praktycznie nie ma szans na dotarcie bez naruszenia (czego po opakowaniu GLSu nie można stwierdzić- ponieważ jest to zwyczajna siatka zgrzewana na ciepło- uderzeń nie da się stwierdzić bez otwarcia!).
Jeszcze byłem zwodzony że wymienią itp. straciłem 3(!) tygodnie na ich decyzje. Choć jak dzwoniłem to wmawiano mi kłamstwa typu zasilacz zostanie wysłany nowy jak tylko dostaną stary itd. Straciłem i czas i pieniądze. Stanowczo ODRADZAM!
Na dzień dzisiejszy nie mam ani zasilacza ani pieniędzy!!

http://img523.imageshack.us/img523/4384/krawedztm6.jpg
http://img104.imageshack.us/img104/9451/przoduj1.jpg
http://img104.imageshack.us/img104/9733/bokia7.jpg

zasilkaminya6.jpg
 

pionas

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2007
Posty
652
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Zielona Góra
kupowałem na allegro "nowe" mp4. dostałem towar, który wyglądał jakby ktoś nim po chodniku szorował. Od super sprzedawcy. Trafiło mnie bo wydałem prawie 200zł :(
 

Tomazo22

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
85
Punkty reakcji
0
Kurcze pobowales zglosic sie do jakiegos wydzialu konsumenta? Mysle ze mozesz zaciagnac opini w komisariacie tez.

Podobna sprawe mielismy w UK. Sklep o nazwie Aria ktory cenowo jest naprawde wporzadku sprzedal nam trafiona plyte oraz dobrze dzialajacy dysk. Aby towar byl uznany zarzyczyli sobie zwrotu plyty wraz z dyskiempo czym poinformowano nas ze plyta doszla i jest obecnie na warsztacie w celu ogledzin (plyta nie startowala). Zaraz zaraz, a gdzie dysk? Nie doszedl? Szok. Zwrocona nam plyte w lekko wylamanymi pinami od zasilania. Obarczyli nas ze to my nieumyslnie podczas podpiecia plyte uszkodzilismy ale wiele nie myslac wczesniej porobione zostaly zdjecia, waga nadania paczki spisane numery plyty przed i po dostawie. Z komendy skierowano nas do wydzialy konsumenta ktory zalozyl sprawe. Sprawa wygrana. Po 2 miesiecznej wojnie nawet zaplacili nam za nie kozystany internet w czasie od odebrania przesylki po raz pierwszy do zakupu (odebrania) nowej plyty. Mysle ze nie ma na co czekac chyba ze suma nie byla tak wielka. Pozdrawiam... i zycze powodzenia
 

Tom_Mc

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Przestrzegam przed korzystaniem z tego sklepu. Panowie spryciarze znaleźli sobie sposób na kredytowanie swojej działalności przy pomocy klientów. Cała procedura wygląda następująco:

1. Wystawiają na alledrogo towar, którego nie mają na stanie po dość atrakcyjnej cenie.

2. Po uzyskaniu przelewu przesyłają do klienta informację, że towaru nie ma i zwrócą mu pieniądze.

3. Pieniedzy nie zwracają lub zwracają po kilku miesiącach.

W moim przypadku znalezłem jeszcze 2 inne osoby poszkodowane w identyczny sposób. Sprawa obecnie czeka w sądzie a my pieniędzy nie mamy... Uważajcie na nich. Osobom pokrzywdzonym przez iComp mogę przesłać na priv sygnaturę sprawy sądowej.
 

stanleyek88

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli ktoś ma jeszcze z nimi problem - proszę o kontakt na Priv. Wspólnymi siłami można więcej zdziałać. Ta firma to lepsze cwaniaki, trzeba ich namierzyć i wyciągnąć od nich ukradzione pieniądze. Pozyskane drogą oszustwa swoją drogą - w związku z czym ich działania kwalifikują się pod paragraf. Nie zamierzam się z nimi cackać.
 
Do góry