I po wakacjach - świeże wrażenia

zwir.ek

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Jak było na wakacjach ??? :question: :question:
Napiszcie gdzie można pojechać :eek:k: :eek:k: a gdzie jest do bani :buuu: :buuu:
 

fantasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
południe
Ja w tym roku byłam w Zawoji. W sumie całkiem fajnie, bo w ośrodku mieliśmy bilard, ping ponga, basen i boisko do plażówki. Strasznym minusem jest jednak to, że jest to najdłuższa wieś w Polsce więc do 'centrum' było jakieś 5 km ;/ Ale w sumie jak się ma samochód i nie jest się strasznie wymagającym, to można się wybrać.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja byłam we Francji i na Korsyce. Francja bosska, na Korsyce trochę za gorąco, ale jak ktoś lubi afrykańskie powietrze to super :) Byłam też po 1 dniu we Włoszech, Monaco i Hiszpanii. Niewiele mogę powiedzieć, ale z tego co widziałam - warto wybierać się na Zachód! :)
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
W Tibilisi, Gruzja.
Gorąco, ale fajno.
I w Kobuleti.
Piękne morze.
Polecam.
 

kasissa

Krwiożerczy Kapeć
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
1 490
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz/Rumia
Wakacje były... w porządku :p pierwszy miesiąc minął strasznie leniwie, a w drugim zawitałam do Trójmiasta na dość długo, po prostu cudo :]
 

Rashkel

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
230
Punkty reakcji
3
Wiek
41
Miasto
Częstochowa
Ja byłem w Beskidzie Żywieckim na początku wakacji, a potem w Bieszczadach. W końcu zaliczyłem Babią Górę. Z minusów moge powiedziec, że nie udalo się (po raz czwarty) podjąć pieszej wyprawy z częstochowy do krakowa. Za rok kolejna próba.
 
Do góry