I co teraz zrobić ?

Kaktusik ;D

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Hej ;) Od początku roku szkolnego zauważyłyśmy z kumpelką fajnego chłopaka :p ( od razu nam się spodobał) .Ciągle się na nas gapił . Chciałyśmy się dowiedzieć na która z nas patrzy wiec moja kol. napisała do niego ale on jej odpisał ze nie chce jej poznać . I powiedział swojej siostrze ze ja jestem od niej 100 razy fajniejsza ( znamy ją więc nam to powiedziała) . No i od jakichś 2 tygodni ciągle się we mnie wpatruje ;) Ale gdy się uśmiecham to on odwraca głowę ;/ Bardzo mi się podoba ,wiec chciałabym się dowiedzieć czy mam u niego szanse lub o co mu chodzi ? Nie dawno nawet posłałam mu życzenia na dzień chłopca i jego siostra powiedziała że bardzo się ucieszył . Tylko co ja dalej mam robić ...? Mam zrobić kolejny krok czy czekać na jego kolej ( ale czuję że się nie doczekam ;p) ?? Co wy o tym myślicie?
 

promyczek1611

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódź
poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie a potem jak on nic nie zacznie robic to ty zacznij dzialać, podejdz do niego i zapytaj " hej jak masz na imie ? " " taki ladny chlopak w tej szkole cos niespotykanego i sie usmiechnij " :] dlaej samo wyjdzie xD
 

Kaktusik ;D

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Niech zgadnę.. Jestes w pierwszej gimnazjum ? :p

Nie zgadłaś ;P Ja jestem w 2 ;D

poczekaj jeszcze ze 2 tygodnie a potem jak on nic nie zacznie robic to ty zacznij dzialać, podejdz do niego i zapytaj " hej jak masz na imie ? " " taki ladny chlopak w tej szkole cos niespotykanego i sie usmiechnij " :] dlaej samo wyjdzie xD

W tym przypadku byłoby to bezsensowne bo on wie jak ja się nazywam a ja wiem jak on..... xD Moja kol , a jego sis gada z nim o mnie ... no ale on widocznie nie ma zamiaru z tym nic robić ... ;/
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Wykorzystaj znajomośc z jego siostrą, odwiedź ją w domu i poproś ją o jakieś zapoznanie przedstawienie się, nawiąż wtedy rozmowę z nim. To było by najepsze rozwiązanie na początek.
 

FifthAvenue

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2008
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ach...gimnazjum. Gdzie te czasy? Miłostki co semestr:D :D :D :D

Wiesz co? Podejdź do niego, zagadaj. Zapytaj o coś błahego, nie musi to być problem globalny i jakoś to pójdzie do przodu;)
 

PrisonerOfMinds

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
96
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Ostrołęka
Po jego zachowaniu patrząc to musi być strasznie nie śmiały jak przez siostre takie rzeczy załatwia. Poprostu zrób tak jak moi przedmówcy może się rozkręci :p
 

Kaktusik ;D

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wykorzystaj znajomośc z jego siostrą, odwiedź ją w domu i poproś ją o jakieś zapoznanie przedstawienie się, nawiąż wtedy rozmowę z nim. To było by najepsze rozwiązanie na początek.

Chyba masz rację :) Będę musiała się z nią bardziej zaprzyjaźnić , powiedziała mi nawet że mnie z nim pozna tylko nie wie jeszcze kiedy ... A nie będzie to wyglądało na to że wykorzystuję ją do tego by go poznać lub co gorsza że mu się narzucam;/ ?
 

Idzio

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
22
moze się wstydzi ;) a moze chce poprowadzic jakąś gre zeby Cie lepiej poznać i dopiero poźniej zrobić jakis poważniejszy krok ;)
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
jesli sie patrzy na Ciebie i potem, gdy ty kierujesz na niego swoj wzrok, odwraca glowe to w przewazajacej wiekszosci swiadczy, ze jest po prostu jeszcze niesmialy, wstydzi sie. To dosc normalne w tym wieku (choc w dzisiejszych czasach, w dobie seksu atakujacego ze wszystkich stron, zmienia sie to). Znasz go, chodzicie do tej samej klasy, wiesz, ze mu sie podobasz - jak najbardziej mozesz zrobic ten pierwszy krok, bo na jego krok to raczej nie licz...
 

Kaktusik ;D

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
jesli sie patrzy na Ciebie i potem, gdy ty kierujesz na niego swoj wzrok, odwraca glowe to w przewazajacej wiekszosci swiadczy, ze jest po prostu jeszcze niesmialy, wstydzi sie. To dosc normalne w tym wieku (choc w dzisiejszych czasach, w dobie seksu atakujacego ze wszystkich stron, zmienia sie to). Znasz go, chodzicie do tej samej klasy, wiesz, ze mu sie podobasz - jak najbardziej mozesz zrobic ten pierwszy krok, bo na jego krok to raczej nie licz...

Znam go jedynie z widzenia i w dodatku jest o rok młodszy ;p A tego czy mu się podobam , czy nie to tego nie wiem ;p No i właśnie tak samo uważam , że na jego krok nie ma co liczyć ;/

jesli sie patrzy na Ciebie i potem, gdy ty kierujesz na niego swoj wzrok, odwraca glowe to w przewazajacej wiekszosci swiadczy, ze jest po prostu jeszcze niesmialy, wstydzi sie. To dosc normalne w tym wieku (choc w dzisiejszych czasach, w dobie seksu atakujacego ze wszystkich stron, zmienia sie to). Znasz go, chodzicie do tej samej klasy, wiesz, ze mu sie podobasz - jak najbardziej mozesz zrobic ten pierwszy krok, bo na jego krok to raczej nie licz...

Znam go jedynie z widzenia i w dodatku jest o rok młodszy ;p A tego czy mu się podobam , czy nie to tego nie wiem ;p No i właśnie tak samo uważam , że na jego krok nie ma co liczyć ;/
 

PannaSkądś

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2007
Posty
379
Punkty reakcji
0
Miasto
skądś...
Czyli chodzi do I gimnazjum... To nic dziwnego, że się wstydzi. Chłopak jest jeszcze niedojrzały i dlatego, gdy tylko na niego patrzysz peszy się odwraca wzrok. Zgadzam się z Lisą. Skoro znasz jego siostrę... to do dzieła :)
Pozdrawiam
 

Ajkiorka

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2008
Posty
588
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Podkarpacie :P
No zagadaj i się nie wstydź. Wystarczy, że chłopak jest nieśmiały ;) I nie bój się, że coś nie wyjdzie, po to się jest młodym, żeby próbować ;)
 
Do góry