Husajn w majteczkach

Status
Zamknięty.
F

faithless

Guest
Słyszeliście a może widzieliście fotkę Saddama Husajna w majtach ?
Ja widziałem i świetnie się bawiłem. Dziś czytam że adwokaci tyrana domagają się miliona dolarów odszkodowania !!! :rotfl:
Chyba mózgi im się przegrzały !!! Mamy płacić osobie która
TORTUROWAŁA !
MORDOWAŁA !
GAZOWAŁ !
Ludzi ?
My jesteśmy mu coś dłużni ? A kiedy ten KAT !!! Zwrucij pieniądze które ukradł podczas swoich rządów?
I najważniejsze. kiedy ten Despota zapłaci za własne zbrodnie ?
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ja tez widzialem te fotki, ale nie powiem, zebym sie swietnie bawil... :/
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Wiesz wydaj mnie sie to skromnie mowiac dziwne faithless co piszesz. Czy jest cos dziwnego w zdjeciu z facetem i do tego starym w majtkach bo dla mnie nie.Nie lubie mezczyzn i mnie sie nie podobaja i nie widze w tym nic dziwnego. Jesli chodzi o to kim byl fakt byl morderca itp. Ale czy tak szczerze mowiac teraz nie sa mordowani ludzie w Iraqu ? czy wojska amerykanskie nie morduja niewinnych irakijczykow i bezczeszcza koran? Koran sam w sobie nie jest zly to jest islamska Biblia.Sami amerykanie doprowadzaja do nienawisci swiat islamnski do USA.A czy wiesz ile naukowcow niemieckich ktorzy zabijali doswiadczalnie dzieci w czasie wojny, po wojnie wyjechalo do USA i pracowalo tam dalej i niegdy nie odpowiedzieli za swoje czyny.I mozna podac wiele przykladow na niesprawiedliwosc tego swiata.
Ps.Kady winny powinien byc osadzony proporcjonalnie do swoich czynow ale napewno nie bede cieszyl sie lub wysmiewal ze zdjec. On jest takim samym czlowiekiem jak Ty czy ja wiec co jest w tym dziwnego ze jest w majtki ?????
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
outsider napisał:
Ps.Kady winny powinien byc osadzony proporcjonalnie do swoich czynow ale napewno nie bede cieszyl sie lub wysmiewal ze zdjec.
Dokładnie,masz rację,co ludzie widzą ciekawego w oglądaniu jakiegos facia w majtkach?Może im to sprawia przyjemność,hehe.
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
I to jest szczera prawda FAITHLESS,bo rzeczywiście najgorsze są rządy totakitarne,istna dyktatura,straszenie ludzi.Na Kubie nie lepiej.Ale w końcu to wladza jest.
Ciekawe co by było jakby innych prezydentów pokazali w bieliźnie,łeee. :hyhy: :niepewny:
 

Deras

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
20
Miasto
WROCŁAW
Hmmm, podobno proces Husajna się zaczą...
Tylko nie jestem z tym na bierząca...
Poszukam czegoś...i wam powiem co znalazłem,
jakie ma zarzuty i tak dalej...chyba ze ktoś z was wie coś?

Pozdro!!

-------------------------
Temat przenoszę do "Społeczeństwo i polityka"
z poważaniem
Deras
 
Status
Zamknięty.
Do góry