Hunter

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Hunter ? Za szczególnie nie przepadam, ale może być..... Mają ciekawe teksty.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Hunter, Hunter, Hunter... Ogółem zespół przedni. Zaopatrzyłem się w "Requiem" i "T.E.L.I...". Ciężko wybrać, która przewyższa którą, gdyż: T.E.L.I to przede wszystkim tekst, który tu rozumiem - "T.E.L.I...", "NieRaj", "Krzyk kamieni", "OsieM" to naprawdę bardzo dobre utwory. Requiem zaś ma tylko dwa kawałki po polsku, ale muzyka sprawnie nadrabia. Ta jest bardziej agresywna, mocniejsza. "Jesteś żywą pochodnią swoich myśli i słów, martwym życia płomieniem w tej parszywej grze! Obłęd już wyżarł twój mózg, teraz więc już równaj krok!"

"Mam to w :cenzura:e, jestem trupem" :p
 

Calmwater

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Huntera nie słucham jakoś maniakalnie, ale uważam, że to świetny zespół. Miałem okazję by na koncercie w spodku w 2005 roku, świetne i klimatyczne show, ludzie szaleli (jak już ktoś wcześniej napisał). Oprócz tego pamiętam koncert w łódzkiej Dekompresji, kiedy ktoś zapitolił im "kaczkę" ze sceny :/ Sprawcy nie znaleziono, więc obyło się bez linczu ;)
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Jak wam sie podoba najnowsza płyta huntera? Moim zdaniem jest za***ista. Te teksty....
Jak wy uważacie?
 

szczygi

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2009
Posty
53
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Muzycznie zwalona. Drak nadal nie nauczył się śpiewać (tyle szczęścia, żę nie popełnia już świętokradztwa na języku angielskim). Flaki z olejem porównując do poprzedniej płyty, która naprawdę była "czymś" (ale oczywiście szybko się znudziła :p) ;>.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
wlasnie mialem napisac o nowej plycie, jestem na poczatku sluchania, ale juz mi sie podoba, zobacze jak pozniej bedzie :)
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Eeeeee ochyda.......beznadzieja i DNO.
Poprzednia płyta wymiatała,ta to :cenzura:....
Ech i jeszcze debilne wcięcia gitary do "Labirynt Fauna"
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Jak wam sie podoba najnowsza płyta huntera? Moim zdaniem jest za***ista. Te teksty....
Jak wy uważacie?

Za nowy temat o hunterze, stworzony tylko na rzecz nowej płyty 20%, jak nie podpadniesz mi to ściągnę za ok. 30 dni.
Temat połączyłem z istniejącym.

Mi bardzo spodobała się płyta, po przesłuchaniu połowy utworów znajdujących się na niej nie czekając dłużej kupiłem oryginał na allegro (niska cena- 30zł to też duży plus :) ) .
Płyta jest napełniona jeszcze większą energią niż T.E.L.I... , bardziej słychać skrzypce Jelonka niż na poprzednich płytach :)
No o tekstach nie wspominam, bo jak zwykle na bardzo wysokim poziomie.

Nie rozumie krytyki niektórych. Przecież nie będą tworzyli kopii starych utworów z co najwyżej nowymi tekstami. Grunt, że nadal grają ten sam gatunek metalu co wcześniej i nadal na wysokim poziomie :)
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Jak dla mnie plytka calkiem udana. Faktycznie Jelonek mial co robic na tej plycie, a na pewno wiecej niz na poprzednich;p Wszystko fajnie, pieknie ale ja jednak uwazam ze teksty w porownaniu z poprzednimi plytami sa na duzo nizszym poziomie...
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Ja również tak uważam, dużo słuchałem Huntera i jakoś nie rozumiem tych krytyków. Płyta jest troszkę inna, ale za to bardziej Power Metalowa, przez co dobrze się ją słucha. Plus to znów (jak zawsze) teksty niektórych piosenek...

Mnie się spodobała, polecam!
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
ja tam nie czytam recenzji i nie wiem jak inni postrzegaja płyte, mi sie podoba ;) wieksza recenzja na moim blogu :)
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
Moim zdaniem dużym plusem jest nowy perkusista, wniósł dużo do zespołu.
Płyta mi się podoba, lecz musiałem usłyszeć niektóre kawałki na żywo, aby mnie powaliły. Jestem 2 dni po koncercie, była magia, solówka na perce przez Darka Daraya wymiatała. Zagrano 4 utwory na żywo, Śmierci Śmiech, Labirynt Fauna, TshaZshyC, Armia Boga.
Lecz niestety, teledysk ma w sobie klimat, ale coś Drakowi to aktorstwo nie wychodzi. Na poprzednich teledyskach było mniej aktorstwa, i moim zdaniem teledyski lepiej wypadały.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
co do teledysku Labirynt Fauna, no cóż nic specjalnego, mogli się trochę lepiej postarać, chociaż jest w klimacie to przez cały czas trwania praktycznie pokazuje jedno i to samo, co trochę nudzi.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
co do teledysku Labirynt Fauna, no cóż nic specjalnego, mogli się trochę lepiej postarać, chociaż jest w klimacie to przez cały czas trwania praktycznie pokazuje jedno i to samo, co trochę nudzi.


zgodze sie z Toba. W zasadzie nie pamietam zadnego teledysku Huntera, co oznacza ze byly slabe. O ile muza jest dobra, new plyta calkiem ciekawa to za teledyski pala!
 
Do góry