hula-hop .. :)

HulahoopDance

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Hej:)

Przepraszam, że odkopuję temat, ale chciałam się tym z Wami podzielić:)

Zajmuję się już od dłuższego czasu tańcem z hula hop. Postanowiłam, że zbiorę wszystkie niezbędne informacje (i filmiki) w jednym miejscu, bo niestety po polsku bardzo trudno znaleźć jakiś tutorial.
W planach mam nakręcanie własnych, więc mam nadzieję, że blog będzie się rozwijał i że odwiedzicie http://hulahoop-dance.blogspot.com/

Pozdrawiam serdecznie,
HH
 

iwona j

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja też jestem fanką hula-hop :) Uważam że przynosi świetne efekty. Ja kręcąc 30 minut dziennie straciłam w dwa miesiące 6 cm w talii. I to bez jakichś radykalnych zmian w diecie! A co myslicie o tego typu sprzęcie: Hula Hop z masazem Hula Według jednych jest mega skuteczne, a według innych robi tylko siniaki na kosciach biodrowych ;)
 

HulahoopDance

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem przynosi takie same efekty jak zwykłe (bez masażera) i jest to opinia potwierdzona zdaniem wielu kręcących. Tylko raz kręciłam podobnym i gdybym nie wiedziała ile jest frajdy w tańczeniu z kółkiem to pewnie po kręceniu tym masującym bym się zraziła do obręczy...
 

manuela89

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2010
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Uwielbiam hula-hop tylko jakos czasu brakuje i czasem motywacji;/ wiele slyszalam o tym ze to pomaga ale chyba tak nie do konca w to uwierzylam stad cwicze bardzo rzadko... a moze gdybym sprobowala to by podzialalo.. a przydalo by sie;/

ile trzeba cwiczyc zeby zauwazyc pierwsze efekty?
 

joanna104

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
A wiecie może czy to nie jest szkodliwe na kręgosłup? BO słyszałam różne opinie o tym sportowym hula - hop no i przyznam, że byłaby to dla mnie świetna opcja na pozbycie się nadmiaru z bioder bo mam z tym spory problem :/ Siniaki mi nie straszne, tylko boję się, że kręgosłup ucierpi?
 

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
Witam!

Mam takie pytanko, czy HULA-HOP coś pomaga? Bo mam zamiar go zacząć używać. Może którejś z Was pomogło to piszcie jak ???
Ile trzeba dziennie ćwiczyć żeby były jakieś efekty i na co najlepiej wpływa ... Pozdrawiam
 

little_bad_girl

...dangerous...
Dołączył
24 Maj 2007
Posty
1 314
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
My own paradise....
korzystnie wpływa na wzrok i słuch, pomaga też na przerost prostaty i zaparcia

:lol:


Ja codziennie "hulałam" przez 3 tygodnie po 10 minut i w moim przypadku nic to nie dało.
Sama się zdziwiłam, bo właśnie słyszałam że są osoby, które były pozytywnie zaskoczone.
Ale nie sugeruj się jedynie moim przypadkiem, ponieważ być może jestem jakimś beznadziejnym wyjątkiem.
Polecam Ci za to ćwiczenie na twisterze, po którym straciłam 5 cm w tali przez 3 tygodnie kręcąc się co drugi dzień przez 10-15 minut.

Pzdr.
;*
 

Erikana

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Centrum
Wg mnie hula to rewelacyjna sprawa tylko mnie szybko się znudziło.. potem już się wycwaniłam i oglądałam filmy i kręciłam :D

Przy 40 minutach kręcenia dziennie w "boczkach" schudłam 1,5 cm! No i muszę dodać że oprócz tego ćwiczyłam jeszcze inne rzeczy i byłam na diecie 1200kcal.
 

joanna104

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Piszecie o takim klasycznym hula hop czy tym z obciążnikami?
Bo ja słyszałam, że zwykłym to trzeba hulać po kilka godzin dziennie, żeby dało jakiekolwiek efekty, bo jest za lekkie. A to z obciążnikami podobno jest bardzo skuteczne... Początkowo są nawet siniaki, ale potem już idzie z górki ;)
Jeszcze nie próbowałam, ale niedługo wybieram się do sklepu, bo właśnie brzucha i boczków chciałabym się pozbyć...
 

esende__166

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraków
no nie wiem ja mam to zwykle bez obciazen ale bylo troszki za lekkie to wsypalam troche grochu tam pare ziaren bo mi spadywalo i tez mialam siniaki .:) hehe
 

milusinka11

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
217
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
miasto z ludźmi.
zalezy jakie efekty chcesz osiagnac :)
jezeli zalezy ci na wyszczupleniu tylko brzucha to nie bedziesz zadowolona. NIE ISTNIEJE cwiczenie, ktore wyszczupla tylko jedna partie ciala. krecac hula hop spalasz kalorie jakby z calego ciala na raz. tak jest ze wszytkim, i wedlug tej teorii robienie brzuszkow tak samo wyszczupla nogi jak brzuch, z tym ze miesnie cwicza sie w jednym miejscu :)
 
Do góry