Hosting w Polsce

B

bajderman

Guest
Proszę o polecenie hostingów w Polsce, posiadających serwery w kraju.
Gdzie najtaniej zakładając, że usługa jest faktycznie wysokiej jakości?
 

Martin82

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
[SIZE=12pt]Wcześniej korzystałem z niemieckiego serwera, a teraz firma, z której usług korzystam, przeniosła się na polskie serwery. Cena nie uległa zmianie. Jeśli zależy Ci na tanich usługach i dobrej jakości hostingu, wybierz cal.pl. Firma oferuje zarówno miejsce na serwerze dla małych stron internetowych, jak również dla wielkich serwisów internetowych. Jestem u nich już od dwóch lat i z czystym sumieniem mogę polecić cala :)[/SIZE]
 
B

bajderman

Guest
Fajnie, szkoda tylko że założyłeś konto tylko dla tego spamu. Ja jestem na polskim Hekko. Czy mamy w PL inne dobre hostingi które faktycznie mają serwery w Polsce?
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Lokalizacja nie ma znaczenia dla serwisu, bardziej patrz na uptime, ewentualne narzekania ze strony ludzi.
Ja mam wszystkie stronki na Firehost, zero problemów z działaniem serwera, wszystko śmiga na prawdę szybko.
A pakiet pod kilka blogów kosztuje 45 zł rocznie, czyli w zasadzie grosze.
 
B

bajderman

Guest
Akurat tutaj się zgadzam, ale ja swoje serwisy trzymam na polskim Hekko, serwery mają w Polsce.
Wiadomo że lepiej kasę wysyłać do swojego niż gdzież za granicę.
 

Dolnoslazak

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2014
Posty
12
Punkty reakcji
0
Polecam Netmark. Hekko też jest w porządku, z tego co się orientuję działają właśnie na serwerach Netmarku.
 
B

bajderman

Guest
Że co? Hekko ma własne serwery, chyba jakoś w Trójmieście. I wydaje mi się, że chyba nawet istnieli wcześniej niż firma którą wymieniasz ;-)
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Lokalizacja serwera nie ma żadnego znaczenia. Nawet nie wiem dokładnie, gdzie znajduje się serwer Firehost.
Znaczenie ma dla mnie to, że serwer szybko działa, nie sprawia problemów, a cena jest niska.
A strony mamy świetnie wypozycjonowane, więc nie ma to wpływu na pozycje w G.
 
B

bajderman

Guest
To jest wiadome od dawna - z tego co ostatnio zauważyłem, to wpływ ilość IP widać dopiero przy na prawdę bardzo dużej ilości domen, liczonych w setkach, a nie dziesiątkach.
 
S

szyszana

Guest
Hekko ma hosting w Polsce, fajnie działa, domena z serwerem nie wychodzi mnie nawet stówkę rocznie, a w każdym roku dokładają mi coś do konta, albo obniżają cenę. Support - minuta na odpowiedź średnio. Na poprzednim hostingu na odp. czekałem po kilka dni.
 

Infomaniaczka

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hostinger.pl


Hostinger.pl
Nieograniczona liczba domen, Panel kontrolny hostingu oparty na cPanelu, Brak reklam i banerów, Prosty w obsłudze kreator stron, Auto instalator (Joomla, Wordpress itd.), Usługi pocztowe, Obsługa PHP i baz danych MySQL, Natychmiastowa aktywacja konta
 
S

szyszana

Guest
Hehe... ale przecież gdzie zerknę to ludzie narzekają na ten hosting. Ty piszesz o wersji darmowej?
W sumie to trudno oczekiwać, aby darmowa wersja reprezentowała sobą jakość. Bo niby w jaki sposób?
 

nomado

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2015
Posty
23
Punkty reakcji
0
Ja równieżpolecam Hekko. Wyróżnia ich support. Tak jak wyżej kolega już napisał, na każde pytanie które im zadam, odpowiedź otrzymuję w czasie 1-5 minut. To rewelacyjny czas biorac pod uwagę to że czasem sprawa może być bardzo pilna.
 
S

szyszana

Guest
Tak jak piszesz to wygląda - o ile temat który rzucam nie wymaga tego czasu więcej. Raczej chodzi o takie proste zapytania i proste problemy.
 
P

profes

Guest
Mam hosting na nazwa.pl z którego jesem bardzo zadowlony. Jest szybki i niezawodny - ale nie należy do najtańszych.
 
S

szyszana

Guest
hehe... byłem tam i teraz trzymam te same strony na koncie 5 razy tańszym w Hekko. Nie rozumiem sensu trzymania u nich serwisów, tym bardziej że jednak jakość usługi pozostaje daleka od oczekiwanych. Miałem proste serwisy, a i tak przekraczały limity.
 

maczka

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2014
Posty
190
Punkty reakcji
0
Nawet nie mam pojęcia gdzie serwery ma Firehost, najważniejsze jest dla mnie to, że usługa działa rzeczywiście szybko, problemów nie sprawia.
Serwer śmiga, jest okres testowy na 2 tygodnie, bezpłatny. Jest panel zarządzania do wyboru i do tego porządnie działający support.
 
S

szyszana

Guest
Hekko ma serwery w Polsce, ale dla mnie nie ma to znaczenia. Serwer ma być szybki i przystępny cenowo. Pozostałe kwestie są mało istotne, a przynajmniej tak to odbieram ze swojej strony.
 

homers

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
75
Punkty reakcji
0
Sensowość Hekko potwierdzam. Może z 8 lat u nich siedzę?
Tak czy siak - jak dotąd nie zawiedli, serwer działa szybko, problemów nie sprawia, więc nie ma się też czego czepiać. Z mojej strony ocena usługi wyłącznie pozytywna. Dobrze to działa.
 

kastel

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2016
Posty
188
Punkty reakcji
1
Ja trochę krócej, ale też nie mam z nimi żadnych problemów. Ogólnie to jeden z lepszych hostingów, jakie przerabialiśmy. Smigają stabilnie, mają świetny support. Nasze doświadczenia pozytywne, ale tak czy siak radzę testować najpierw - przecież i tak testowanie jest darmowe, co nie?
 
Do góry