hosting bez reklam

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
darmowy bez reklam i wiele funkcji- tak to tylko w erze. Z darmowych to mogę polecić cba.pl , bo przynajmniej reklamy daje tak aby nie zasłaniały loga strony, ani żadnego jej fragmentu.
Z płatnych follownet.pl- 55 zł netto/rok, korzystam 2mc i na razie nie miałem żadnych problemów.
 

swierzak13

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Moze to smieszne ale sam sobie odpowiem :D
Bardzo mozliwe, ze komus jeszcze sie przyda ...
unl.pl
BRAK REKLAM :D:D:D
 

Szkar44

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
58
Miasto
Z swojego forum
Odpowiedz na pytanie i pomoc koledze swierzak13

Moja propozycja to:

http://www.proserwer.pl
Osobiście mam mam tam i nie narzekam dodatku za sms
oraz super profesjonalna pomoc jak coś nie tak :)

A jak mało to dziadek Google pomorze ;) ;)
 

swierzak13

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2007
Posty
142
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Nom dzieki Whateva :)
Niezly hosting, troche malo miejsca, ale nie ma co wymagac od darmowego wiecej :) No ale ja narazie platnego nie zaloze :p
 

cozmld

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
21
Punkty reakcji
0
zobacz na ovh tam nie ma reklam, jest darmo tylko chyba troche malo miejsca
 
T

Tszak

Guest
Niestety, ale darmowe są nic nie warte. Taka prawda i nie ma się co oszukiwać. Zawsze w takim hostingu będzie coś nie tak, a to "coś" potem przekształca się w poważne problemy. Zawsze będę polecał idhosting, bo wcale nie zdierają dużo kasy, a człowiek ma przynajmniej święty spokój.
 
B

bajderman

Guest
Hosting bez reklam i za darmo? Proszę cię - konto na Hekko kosztuje mnie 44 zł rocznie.
Po co przy tak śmiesznym koszcie miałbym się bawić w darmowe hostingi?
Tym bardziej, że jest to gwarancją problemów?
 
A

alfabeta11

Guest
Jeśli chodzi o darmowe i bez reklam to freehostingnoads.net
Dają 20 GB miejsca i bodaj 2000GB ruchu miesięcznie. Trzeba przyznać, że to dużo jak na darmówkę. Niestety ma to też swoje wady. Darmowe pakiety są dosyć "powolne" i Nie za szybko to wszystko tam działa. Jako coś do testów można postawić, ale na stronę firmy itp to już raczej się nie nadaje.
 

janwalczak

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Czasami firmy domenowe dają niewielkie konta hostingowe za darmo do domen. Wtedy nie mają reklam. 2BE.pl ma teraz coś takiego.
 
B

bajderman

Guest
W Hekko koszt domeny i serwera ze 100 Gb transferu to 70 zł za pierwszy rok. Później masz 54 zł za przedłużenie domeny. Piszę oczywiście o domenie PL.
 
Do góry