Honor

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
No to witaj kolego z Białego. Tu oprócz mnie z Białego jest jeszcze fightern. I on ma podobne poglądy do Twoich.
A co do Honoru słucham ja ostatnio pierwszych dwóch płyt i nie mogę wyjść z podziwu, że z takiej nijakiej kapeli zrobił się rewelacyjny zespół. Słabe teksty, muzycznie też nie specjalnie. Gdybym ich wtedy słuchał nie postawiłbym 10 groszy na to, że się rozwiną.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Ja sie teraz złapałem za słuchanie Drogi bez odwrotu, jest parę naprawdę niezłych kawałków szczególnie Żołnierz pólnocy, ostatni drakkar czy Bierność przeciw prawdzie.
Uważam za fenomenalny numer ostatniego drakkara ale nie słucham go
Jestem Polakiem i uważam się za patriotę lecz nigdy nie zdradzę wiary katolickiej którą wyssałem z mlekiem matki
utwory idące w stronę tzw. nsbm jakoś mi nie podchodzą
Nie musisz go słuchać ze względu na słowa ale muzycznie jest bardzo dobry. Słowa to jedno muzyka to drugie.
 

marek70

Stały bywalec
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
1 268
Punkty reakcji
155
Wiek
53
Miasto
Białystok
No witaj Outremer.Co do poglądów to katuję to forumowisko i przeczytałem większość Twoich postów.
Bez kitu jesttem podobnego zdania w b.dużym procencie.komentuj często jak Ci czas pozwoli dobrze się to czyta
Co do tematu to czy dawny Honor to obecnie October 15 czy też Battlefield bo dotąd czerpałem wiedzę
z komentarzy pod piosenkami na youtube
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Honoru nie ma. October15, Battlefield, Warhead to projekty Olafa Jasińskiego ( ex Honor), mniej lub bardziej udane.
A dzięki, że ktoś czyta moje posty.
 

bilimalpka

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum
[YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/1nHSlz_6ElY&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/1nHSlz_6ElY&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]

[YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/rspkHEhojIs&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/rspkHEhojIs&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]

Moim zdaniem, HONOR to kapela, która zdecydowanie poziomem góruje nad całą resztą polskiej sceny RAC !! Tak muzycznie, jak i tekstowo :)
Przy okazji: CZEŚĆ PAMIĘCI SZCZEREGO!!

Pozdrawiam wszystkich :)


 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
(jeśli ktoś to juz tu dawał to możecie mnie ukrzyzować)
trzymam za słowo :]

Czy ktoś wie kto zrobił rosyjsko-języczny cover Pełnych Nienawiści i skąd można ściągnąć tę piosenkę? Do niedawna był na youtubie, ale piosenka jest niedostępna.
 

Freeq PL

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Witam was,ciesze sie ze w koncu po dlugich poszukiwaniach znalazlem forum na którym mozna pisać o zespole HONOR.

Moze zaczne od tego ze jestem Sebastian,19 lat,od 5 lat mieszkam poza granicami polski.

Mając 10 lat byłem kiedys z moją babcia w czasie wakacji w dąbrowie górniczej. Byla tam jeszcze moja siostra,ona własnie poznala tam chłopaka (nacjonaliste),on puscil mi kiedys HONOR jeszcze z kasety magnetofonowej a ze ja wtedy juz lubilem "ostrzejsze" brzmienia sluchalem HONOR-u z zaciekawieniem lecz niestety jako 10 latek nie wiele rozumialem z tekstu,pojedyncze zdania sobie podspiewywalem choc nie mialem pojecia co one mogą znaczyc. Lata mijaly,honoru nie sluchalem az w koncu zostalem zmuszony wyjechac za granice (moi rodzice tam wyjezdzali wiec i ja musialem). Po roku pobytu za granicą zobaczyłem jak wiele znaczy dla mnie mój kraj..Polska. Tutaj gdzie mieszkam kreci sie wiele roznych ras od czarnych po marokańcow,turków itd. Z początku mi oni nie przeszkadzali ale kiedy zacząłem ich poznawać oraz ich religie...z "nie przeszkadzania" zrobila sie nienawisc i nacjonalizm. "Przypomnialem sobie" o HONORze,zaczalem sluchac spowrotem ich muzyki oraz zaczalem kupowac (ostatnio) ich plyty za naprawde duze sumy. HONOR teraz dla mnie to nie tylko muzyka,HONOR pozwala mi sie czuc Polakiem w 100 % (w nie swoim kraju).

Przyznam sie szczerze ze kiedy widze w Polsce (jestem z Lublina) murzyna lub araba ktory skleja jakies kanapki z miesem w knajpie to chce go poprostu "wyrzucic" z Polski. Dlaczego?
Ostatnio coraz wiecej tego "tatałajstwa" sie do nas zjeżdza,coraz wiecej ich jest. Tutaj (w belgii) czarni oraz marokańce i turcy to GŁÓWNI mieszkańcy belgii,oni maja juz w tej chwili wiecej praw jak belgowie a tak nie powinno być. Szczerze mowiac wisi mi belgia,lecz nie wisi mi polska i w sumie to chyba stąd ta nienawisc do nich.

Po wyjezdzie tutaj wiele zrozumialem ...POLSKA jest NAJPIEKNIEJSZA ! Napewno kiedys wróce....

Wracając do tematu,praktycznie kazdy kawałek HONOR-u jest bardzo dobry według mnie,słucham (zależnie od nastroju) albo tych "cięższych" kawałkow jak np Honor&Graveland-Invaders czy Młot Antychrysta albo tych "lżejszych" i bardziej sentymentalnych dla mnie: "Podnieśmy sie" "Blask Wolności" no i...."Ocalić Jutro" oczywiscie.

Jest mi tylko cholernie smutno ze Mariusza juz z nami niema,ze nie bedzie nigdy juz nowych utworow,czlowiek mial łeb i pisał teksty o naprawde głębokim znaczeniu (dla mnie przynajmniej).

P.S
Przepraszam ze troszke zszedłem z tematu.
 

albert223

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2009
Posty
273
Punkty reakcji
0
wklejam to co napisałem na streetmusic
dla mnie w tego typu muzyce king of the bands
ich muza przekonała (niestety) do neopoganizmu więcej ludzi niż cokolwiek
szkoda, że zabrakło więcej takich kawałków jak Oblicze zbrodni, ulice grudnia, więź z ideą, znak orła, skrzydła walki, sanhedryn czy na szubienice, głosy bałtyku
z hessami i kajdanami zgodzic sie nie mogę
"Znów jeden z nas odwrócił się by odejść, by przed wrogami zginać swój kark, ojczyznie mówiąc by pluła mu w twarz, znów odszedł jeden z nas"
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
The Last Drakkar - In Memory of Mariusz (2009)

01. Rusich - W plomieniach wschodzacej sily
02. Antisystem - Krew i Honor
03. Sokyra Peruna - Ostatni drakkar
04. Kiborg - Pelni nenavisti
05. Kroda - Gniew
06. Kolovrat - Bialy duch pokolenia
07. Finist - Stal zemsty
08. Wewelsburg - Bialy Front
09. Svarga - Invaders
10. Sadko - Ojczysta zemio
11. Lut' - Pelni nenavisti
12. Velimor - Rudolf Hess
13. Arya Varta - Triumf nowej ery
14. RoSSiya - Ostatni drakkar
15. 9 Val - Znak orla
16. Nuchtern Reich -Antichrist's hammer
17. German Slavonic Army - Jestesmy z toba, bracie
18. Sadko - Cena Idei

Tu
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
I co w tym złego, z Zaiksu jesteś?

Co w tym złego? He. wpowiedź godna tylko pożałowania.
Gdyby tak myśleli wszyscy to najdalej za rok już by nic niewychodziło.
Chyba niemusze przypominać ze nasza scena i tak kuleje , brakuje na wszystko:na koncerty z których dochody conajwyżej pokrywają ich realizacje, na produkcje płyt ,magazynów et.;ale najlepiej okradac swoich idoli którzy wkładają dużo czasu i pieniędzy żeby wyszedł jeden krążek.
 

elpablo

Tyran Okrucieństwa
Dołączył
6 Luty 2008
Posty
2 980
Punkty reakcji
53
Wiek
38
Miasto
Dark Wood
Co w tym złego? He. wpowiedź godna tylko pożałowania.
Gdyby tak myśleli wszyscy to najdalej za rok już by nic niewychodziło.
Chyba niemusze przypominać ze nasza scena i tak kuleje , brakuje na wszystko:na koncerty z których dochody conajwyżej pokrywają ich realizacje, na produkcje płyt ,magazynów et.;ale najlepiej okradac swoich idoli którzy wkładają dużo czasu i pieniędzy żeby wyszedł jeden krążek.
K..a sprzedaż płyt wszędzie kuleje bo takie są czasy jeśli cenny nie sa konkurencyjne to ludzie wolą ściągnąć z neta poza tym dostępność do muzyki ze sceny RAC jest dosć ograniczona to nie Britney Spears ze kupisz wszystko co wydała w każdym muzycznym sklepie. Kupujesz płyty to kupuj dalej ale nie wymagaj że każdy bedzie robił to samo.
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
K..a sprzedaż płyt wszędzie kuleje bo takie są czasy jeśli cenny nie sa konkurencyjne to ludzie wolą ściągnąć z neta poza tym dostępność do muzyki ze sceny RAC jest dosć ograniczona to nie Britney Spears ze kupisz wszystko co wydała w każdym muzycznym sklepie. Kupujesz płyty to kupuj dalej ale nie wymagaj że każdy bedzie robił to samo.


Nie zwalajmy na brak dostępności. płyty obecnie można kupić bardzo łatwo zamawiając przez internet. Ja rozumiem ściągać płyty które są nie donabycia(sam to robie), ale na litość - nie płyte która wyszła 2 tygodnie temu.
 

Narodowiec68

czarny szczur / leon narodowiec
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
1 127
Punkty reakcji
21
Wiek
35
Miasto
warszawski biały front
nie jestem naziolem, więc wisi mi czy scena nazirockowa kuleje, czy nie. Gdyby istniała tak sprawnie działająca scena tożsamościowa, kupowałbym ich płyty(dzisiaj skończyłem pracę i zamierzam kupić sobie płytę Irydionu w najbliższym czasie). Honor jako zespół cenię i lubię, ale nie zamierzam wspierać ludzi, którzy wielbią Rudolfa Hessa, Hitlera, Waffen SS itp.

płyta warta ściągnięcia, do kupienia już nie. Podoba mi się przeróbka Pełnych Nienawiści (wersji z "To Survive for victory"), ale i tak żadna z tych piosenek nie dorównuje oryginałom(większość jest cienka jak barszcz)
 

Neriw

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
265
Punkty reakcji
14
nie jestem naziolem, więc wisi mi czy scena nazirockowa kuleje, czy nie. Gdyby istniała tak sprawnie działająca scena tożsamościowa, kupowałbym ich płyty(dzisiaj skończyłem pracę i zamierzam kupić sobie płytę Irydionu w najbliższym czasie). Honor jako zespół cenię i lubię, ale nie zamierzam wspierać ludzi, którzy wielbią Rudolfa Hessa, Hitlera, Waffen SS itp.

Jak to gdyby istniała sprawnie działające scena tożsamościowa? Nietrzeba gdybać tylko coś robić. Samo nic się niestanie.
 
Do góry