Hobby w Łodzi

konstabl40i4

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Ma ktoś może propozycje na jakieś zajęcie lub hobby w Łodzi. Chodzi o coś do robienia poza domem. Jakoś sam nie moge na nic wpaśc, więc prosze o odpowiedzi może nasunie mi się jakiś pomysł.

Bogumił Kania

Nowicjusz
Punkty reakcji
2
Miasto
Łódź
Poza domem.... http://Opencaching.pl :) jeśli masz GPSa np w telefonie o niebo fajniejsza, ale można też pzy użyciu map Google,Bing,OpenStreetMap czy innych online :)
Stronka mobilna ładnie działa z lokalizacją w telefonie i wiemy czego szukać w okolicy :)
Można spacerowo, rowerem, samochodem a także są skrzyneczki dla niepełnosprawnych. Zloty spotkania, łamigłówki w terenie.

Często gry miejskie organizuje stowarzyszenie Topografie.

Spacery z przewodnikiem po łodzi jakie organizuje PTTK, Towarzystwo przyjaciół Łodzi i inne organizacje.

lukepawlowsky

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Parkour? o ile wiem łódzka ekipa pk jest bardzo mocna :) http://www.facebook.com/profile.php?id=100001761014859&ref=ts Dołącz do nich i przyjdź na trening

loforka

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
taniec, kino, basen, silownie, polówki. Może tu coś znajdziesz: www.thedzejdi.blogspot.com - co nieco jest opisane ale nie dużo, niestety

zofia75

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Witam, chciałabym się podzielić z Wami moja pasja jaką jest Krav Maga. Na treningi chodzę już od roku do Instytutu Krav Maga w Łodzi ( Gdańska91) i jestem bardzo zadowolona. Z początku myślałam, że sztuki walki to nie dla mnie, ale tam okazało się,że wiek i kondycja nie mają znaczenia. To dobry sport a przy okazji nauczyłam się jak reagować w razie niebezpieczeństwa, jak rozładowywać stres po pracy, nabrać kondycji i wiele innych. W tym roku planuje zapisać na zajęcia moje dziecko. Polecam, Zosia.

Zorund

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Miasto
Wieluń
Gra w siatkówkę, fotografowanie - zwłaszcza miejsc w których na codzień się nie zapuszczasz (sposób na lepsze poznanie miasta) :)

B

babyblue

Guest
zajęcia sportowo ruchowe - zimą np. narty biegowe (dość niedrogi sprzęt) można rozpocząć trening np. w Łagiewnikach albo wyruszyć w góry tak jak my to robimy. Latem mogą to być letnie warsztaty historyczno-krajoznawcze.

Albo wypożyczenie łyżew i śmiganie po tafli lodowiska, któregoś z obiektów MOSiR

Qafopaa

Nowicjusz
Punkty reakcji
0
Może jazda na rowerze? sam od dziecka uprawiam kolarstwo i wiem jak ten sport pozwala się wyciszyć i odciąć od świata. Gdy jedziesz jesteś tylko Ty, rower i trasa. Wiadomo że przyjemnie jeździ się na profesjonalnym sprzęcie, ale sądzę że znajdziesz dobrej jakości sprzęt w przyzwoitych pieniądzach. Sam kupowałem na tej stronie i mogę z czystym sumieniem polecić, może znajdziesz coś dla siebie Rowery miejskie

Przyimek

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Ma ktoś może propozycje na jakieś zajęcie lub hobby w Łodzi. Chodzi o coś do robienia poza domem. Jakoś sam nie moge na nic wpaśc, więc prosze o odpowiedzi może nasunie mi się jakiś pomysł.
Zapraszam do pogrania w karty - wraz z Żoną lubimy pograć w karciochy. Co Ty NATO?

P o Z d R a W i A m
S e R d E c Z n I e

Przyimek

Nowicjusz
Punkty reakcji
1
Zapraszam do pogrania w karty - wraz z Żoną lubimy pograć w karciochy. Co Ty NATO?

P o Z d R a W i A m
S e R d E c Z n I e
Gitara to też fajne hobby.

Chętnie bym sobie z kimś pogitarzył - ale niestety nie mam z kim.

Chętnych z Łodzi do gry w karty albo gitarzenia zapraszam do kontaktu na meil/telefon:
mariusz_rafal@interia.pl

P o Z d R a W i A m
S e R d E c Z n I e

Do góry