HOBBY-PORSCHE

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
moja ulubiona marka samochodow jest porsche wiec zbieram na ich temat aszelkie dane i foty a moze wy napiszecie co o tych wózkach sądzicie??
 

ziomal

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2005
Posty
170
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z nienacka
:D Porsche drogi samochód ale za to bardzo mi sie podoba i ta predkość jaka osiaga <miodzio> :D
 

rootoslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
158
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Miasto
Maassluis West. Chwilwo Lewin Brzeski.
Porsche... oczywiscie ze podoba mi sie 911, ale wole te starsze rocznikiem modele. Maja jakas dusze ;)
W swoim krotkim zyciu mialem raz okazje przejechac sie samochodem marki porsche, z tym ze nie byla to 911 tylko 924. Ale to zawsze porsche :)
Natomiast ja osobiscie kocham luksus w najlepszym wydaniu, czyli Jaguary, tez stare oczywiscie. Te nowe sa jakies takie...nowoczesne ;)
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
DEMO to moze podziel sie z nami tymi twoimi materiałami na temat Porsche
 

Tronholm

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Niedrzwica Dużą
porsche to moja ulubiona marka. Jak chcecie to zalogujcie się na najleprzym według mnie forum o samochodach: www.autogaleria.pl/forum/ a niepożałujecie. Ja jestem tam zalogowany i bardzo się z tego cieszę. Mój emblemat to oczywiszcie logo Porsche. Po prostu kocham tą markę , a szczególnie Porsch Carrera GT, koa niedługo niestety wyjdzie z produkcji. :(
 

mlody

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2005
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Dębica
to jest forum tylko o Porsche czy ogólnie o motoryzacji :> ?
 

Nitrobolonus

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
132
Punkty reakcji
0
Miasto
Otwock
Ja jeżdże z moim kumplem porszakiem ze złomu(auto jego). Ale nie używamy go często do jeżdżenia tylko do lansu. podnosze samochód, mój kumpel leży pod spodem i naprawia a na masce siedzi laska która dostaje orgazmu na nasz widok. To jest życie!
 
Do góry