Hmmmmmm.......

Status
Zamknięty.

ewa :):)

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2006
Posty
35
Punkty reakcji
0
ja mam takie pytanko: jak uwarzacie: czy podczas stosunku to dziewczyna powinna załozyc chłopakowi gumke czy on sobie sam?????? piszcie jesli mozecie, bo mnie to troche gryzie........

buziole :*:*
 

Attachments

  • 0090.jpg
    0090.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 11

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Noooooo powiedzmy, że chłopak to robi częściej........ ale dziewczyna też może :p :D pewnie by się chłopak nie obraził :)
Jak stosowaliśmy gumki to ja nigdy nie zakładałam chłopakowi bo z długimi paznokciami to różnie bywa, szczególnie jak człowiek jest napalony i mu sie rece trzęsą :p
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
od kiedy nam pękła to teraz ja zakładam!:D fajna zabawa! :lol:
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Czasami jest zupełnie odwrotnie. Facet ma więcej problemów niż dziewczyna. To chyba kwestia wprawy :eek:czko:
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Jesli chodzi o prezerwatywy to zalezy od pary, bardzo czesto ludzie obracaja to w dobra zabawe wiec moze to robic i dziewczyna i chlopak, lub jesli da sie rade to razem :]
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Margolcia mi też sie nie podobają i nie lubimy gumek ale póki co musimy ... Hm... mi też nie bardzo zakładanie wychodzi :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
J moze ze 2 razy w zyciu nakladalam mojemu chlopakowi ... ale jakos nie umiem :) Choc niektorzy mowia ze mozna to jakos wplesc w gre wstepna... Ale to nie dla mnie... :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
ja chyba raz probowalam, ale zalozylam tak, ze powietrze zostalo, wiec stwierdzilam ze nie bede sie meczyc, a jak dla mnie to do gry wstepnej sie raczej nie nadaje :]
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Chyba ze tak :) Ostatnio kupujemy czekoladowe wiec mozna byloby sprobowac... ;)
A tak powaznie to lepiej jak facet sie za to bierze, bo dziewczyna to wiadomo i paznokcie i pierscionki.. ehh za duze ryzyko :)
 

Pani Kszaczek

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2006
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Kurcze a mi sie kilka razy udalo i nawet wpletlismy to w gre wstepna. Bylo zabawnie. Co prawda to stare dzieje ale trening czyni mistrza!!! Choc pewnie teraz nawet moj chlopak ne dalby rady, za male gumki...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
zsunela sie z zawartoscia :/ a reszte juz znasz
wiec uwazaj ogolnie, bo nam juz sie 2 durexy zsunely, nie wiem dlaczego akurat durexy
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nika nie strasz mnie prosze... :mruga: Ale może taki przypadek ? Hm... sama nie wiem...
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nam się tak unimile zsunęły kiedyś więc to chyba nie firma ani rodzaj... takie są właśnie uroki stosowania gumek i sie ciesze, że już ich nie trzeba stosować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry