Hitman

Quguxhu

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
1481-87857a5d04d4d04f033163d15a198a96.jpg

Hitman

Reżyseria: Xavier Gens
Scenariusz: Skip Woods
Zdjęcia: Laurent Bares
Muzyka: Geoff Zanelli
Scenografia: Jacques Bufnoir, Johann George, Veronique Melery
Producent: Adrian Askarieh, Luc Besson, Chuck Gordon (I), Pierre-Ange Le Pogam
Gatunek: Akcja, Kryminał
Produkcja: Francja, USA
Studio: 20th Century Fox​

Obsada
Timothy Olyphant: Agent 47
Dougray Scott: Mike
Olga Kurylenko: Nika
Robert Knepper: Yuri
Ulrich Thomsen: Mikhail Belicoff
Henry Ian Cusick: Udre​

Ekranizacja bijącej rekordy popularności gry video. Agent 47 (Timothy Olyphant - "Szklana pułapka 4.0", serial TV "Deadwood") jest znakomicie wyszkolonym zabójcą do wynajęcia. Myśliwy zmienia się w zwierzynę, gdy 47 uwikłany zostaje w aferę polityczną, a jego tropem ruszają agenci Interpolu i rosyjscy wojskowi. 47 walczy o przetrwanie, próbując odkryć, kto go wrobił i komu zależy, by wyłączyć go z gry raz na zawsze...​

Ogladal ktos ? Jakie przezycia ? :)

Mi film sie podobal i to bardzo a w szczegolnosci Olga Kurylenko ! Gra tez tam kolo z SNS aka PB.

Polecam bo warto.
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
dobry film, jutro najprawdopodobniej napisze recenzje :]
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
byłam NAWET w kinie na tym. :D Film fajny, zwłaszcza jak się wcześniej w gierke pykało. Najlepszy moment to jak on wpada przez okno do pokoju a tam dzieciaki w hitmana grają :D
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
A moim zdaniem film jest całkowicie do dupy. W ogóle przecież film powinien czerpać z pierwowzoru, czym w tym wypadku była gra. Przecież Hitman nie ma skrupułów! A w filmie wdał się PRAWIE w romans. Szczerze to nie polecam tego filmu ;(
 

mariuszyo

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
642
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Poznań
słaby film;/
ten motyw z tymi mieczami czy co tam było to w ogóle do bani jest;/
tzn. można obejrzeć ale spodziewałem się czegoś lepszego
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
Film dobry nawet :p
Jedno co mi sie nie podobało to to że w filmie było troche inaczej jak w grze... w grze było tak że wszyscy byli sztucznie wychodowani [ chodzi mi o tych zabójców] w czymś pod zakładem psychiatrycznym a w filmie było ze oni sa wyłapywani za młodu ;p


Aaaa i dobrze że w filmie nie zagrał VinDiesel czy jak mu tam ;p bo sie pchał do tej roli i miał grać Hitmana^^
 

maharet1092

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2007
Posty
1 814
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
Głogów
Film dobry nawet :p
Jedno co mi sie nie podobało to to że w filmie było troche inaczej jak w grze... w grze było tak że wszyscy byli sztucznie wychodowani [ chodzi mi o tych zabójców] w czymś pod zakładem psychiatrycznym a w filmie było ze oni sa wyłapywani za młodu ;p
Nie grałam w grę więc nie mam porównania.Ale gdyby byli hodowani to by bardziej pod s-f podchodziło.
 

Maverick91

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2007
Posty
648
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dom Bez KlamkóF
To polecam zagraj sobie ;p

s-f? niekoniecznie, takie hodowanie wydaje sie już dzisiaj możliwe. przykład - pewna owieczka.

a jak już to tylko ten początek, film i tak by był filmem sensacyjnym.
 

Sokal

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Zarówno tutaj, jak i w Deadwood gra Olyphanta dziwnie podsuwa mi plastyczne wizje tartaku i drwali przy pracy :)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Dało się spokojnie oderwać od rzeczywistości, a o to chyba chodzi ?
 

Sokal

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Dało się spokojnie oderwać od rzeczywistości, a o to chyba chodzi ?

No dało. Czy o to chodzi? Czasem. Nie zawsze i zależy dla kogo ;)
W Deadwood mi nawet mniej przeszkadza. Może się trochę wyrobił, albo rola lepiej mu podpasiła.
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Hitman to sieczka, ale sieczka, którą obejrzałem bez większych egzaltacji. Ale oderwałem się od szarej rzeczywistości. Oglądając politpoprawne, ambitne ikonki mam ochotę rozwalić telewizor. Lepiej ?
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
outremer
Jeśli telewizor ci miły to szerokim łukiem omijaj "Labirynt Fauna" :) Nigdy nie widzialem nic bardziej obrzydliwie politpoprawno-komunistyczno-idiotycznego.

BTW
Jest też niepolitpoprawne ambitne kino..
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
och, nie miałem ochoty bo mi się agent w filmowej wersji nie spodobał
a Wy co i tu o politpoprawności?
 

Sokal

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Bo jak ktoś ma zboczenie to wszędzie mu coś przeszkadza. A wystarczy się skupić na innej płaszczyźnie filmu i już Labirynt Fauna może się bardzo podobać. Nawiasem mówiąc scena z odpływającym w górę okiem to jedna z najfajniejszych scen śmierci jakie w kinie widziałem ;)
 

jodie

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubin
film z serii tych 'ambitnych', jednakowoż mile się ogląda;D główny bohater, wyszkolony seryjny morderca bez uczuć kupuje(czyy co on tam z nią robi) winnicę Oldze Kurylenko..rozczulające^^ chociaż posiadanie przez niego uczuć/emocji jest wątpliwe, co potwierdza scena, kiedy piękna Ola rzuca go na łóżko a on..ją usypia;P
 
Do góry