Hiszpanska Mucha - oddziaływanie na organizm

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
kajdanki takie z czarnym futerkiem:) krawat badz opaska na oczy:) owoce+bita smietana,syrop..czekolada...co jeszcze..myslimy o jakims wibratorku tz ona:p do podwojnej penetracji hihi
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
Ja miałem okazje testować :
- Durex Vibrations Ring (chyba cały blok słyszał moją dziewczyne wtedy ;). Efekt: dla dziewczyny: ooooooh ! ;), dla chłopaka: przyjemne, ale troche dziwne odczucie ;) )

- Durex Play (zielony) (ślisko i przyjemnie :). Przez pare sekund czuć takie dziwne pieczenie ale potem ok :). Jednak przy "maratonach" za którymś tam razem dziewczynie może troche przeszkadzac (bo jak by nie było już jest troszke podrażniona)) Efekt: bardzo przyjemnie dla obydwu stron (o ile chłopak jest bez prezerwatywy)

- Prezerwatywy prążkowane: Jak dla mnie to bez różnicy z z prążaki czy bez. Dziewczyna je odczuwa :) .. To widac ;)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj prążki to ja lubie w prezerwatywach ;) fajne doznania :)
ten krążek serio taki dobry? mnie chyba na najblizszy czas firma durex zrazila do siebie :]
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie tylko :]
przez gumki tez :/
ogolnie uwazam ze durex jest przereklamowany
aczkolwiek intryguje mnie ten krazek :) opisz cos dokladniej co mowila dziewczyna, albo co krzyczala :p
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
nie tylko :]
przez gumki tez :/
ogolnie uwazam ze durex jest przereklamowany
aczkolwiek intryguje mnie ten krazek :) opisz cos dokladniej co mowila dziewczyna, albo co krzyczala :p

Hehe. Coś w stylu ohhh ahhh ehhh jeee takkk oooo :D. Nie wiem czy dobra kolejność :p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to musze stwierdzic ze chyba bylo jest suuuupeeeer!

a co mowila juz po? bateryjka stracza na okolo 20 min? czy jest jakos inaczej niz pisze na opakowaniu? :p
 

hipekk

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
447
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Lublin
"po" nie bardzo mogła mówić... Powiem Ci że doszła bardzo szybko (nie raz ;p).

A z ta bateryjką to nie wiem dokładnie bo nie patrzyliśmy na zegarek ;), wiem tylko e na "dwa razy" nam starczyło (ale ile te razy trwały to nie wiem bo cały czas jej nie używaliśmy)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no to jednak ladnie :) i az na 2 razy, heh ja bym chciala sprobowac, ale na razie mam inny priorytet...... kajdanki :p czekam az moj facet je kupi, o ile je w koncu kupi :]
 

Marinella

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2008
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
?
Kajdanki [ z futerkiem ] :] i krawacik na oczy.
Czasami prezerwatywa prążkowana..
Myślę [ a raczej myślimy ^^ ] o wibratorze
 

Kiciulawaw

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie! Mój partner nie może pochawlić się zbyt dużym przyrodzeniem... nie przeszkadza mi to w ogóle :p natomiast jemu bardzo. Natkneliśmy się zatem na "powiększacz penisa" Bathmate - pompka powiększająca.

Na filmikach widzieliśmy, że ta pompka faktycznie przedłuża penisa i to znacznie. Na stronie producenta jest info odnośnie trwałości rezultatów:

* 85 na 100 użytkowników zyskuje 2 – centymetrowy wzrost w przeciągu tygodni.
* 95 na 100 użytkowników zyskuje więcej, niż 1 centymetr w przeciągu miesiąca.
* Wielu użytkowników stosujących urządzenie przez długi czas zyskuje do 7 centymetrów i więcej.
* 85 na 100 użytkowników zyskuje silniejsze orgazmy.
* Bathmate to jedyna pompa, która zwiększa zarówno długość, jak i grubość penisa.
* Powiększenie jest stałe.

Stosowaliście podobne produkty powiększające? Jak myślicie, to jest realne? Pozdrawiam! :bag:
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Myślę, że to bzdura, gdyby działało, byłoby sprzedawane w jakichś renomowanych sklepach czy aptekach i polecane przez specjalistów, a tak to tylko jakieś fałszywe statystyki pokazują
 

Agguśka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2009
Posty
13
Punkty reakcji
0
Raczej nie działa. A jeśli to chwilowo i nie powiększy penisa w jakiś znaczny sposób. Szkoda kasy i zachodu. W ogóle skąd u facetów ten kompleks małego penisa? ;)
 

Najeczka

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Głupota...jeśli naprawdę Ci nie przeszkadza rozmiar penisa twojego faceta to mu to udowodnij np.głośniej jęcząc podczas seksu,albo po stosunku powiedz mu, że jesteście idealnie dopasowani.Trzeba połechtać jego ego.Niech wie jak ci z nim dobrze! :sexy:
 
Do góry