HIP-HOP

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Yo.

Całkiem przypadkowo trafiłem do działów:
Punk - Hardcore - Emo - Alternative
Rock - Metal
i mnie zatkało. Morionowi, masterowi i Jacobbsowi należą się brawa za to co w tych działach zrobili.

Porządek, porządek i jeszcze raz porzadek. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, nie zagłębiałem się.
Jako, że z muzyki przeważnie czytam działy poświęcone HH i Reggae stwierdzam delikatnie, że panuje tam burdel.

Conajmniej 3 tematy związane z fristajlowymi bitwami, kilkanaście tematów typu "jaka to piosenka", ew. tematy z linkiem do jakiś andegrandowych produkcji.

Czy ten dział ma konkretnego moda? Raportowałem kilkanaście tematów, w których były linki umożliwiające ściągnięcie płyt i chyba Yoggi mi odpisał, ale nie dam sobie ręki uciąć za to.

Proponowałbym do ważnych tematów w dziale o HH dodać tematy:
"wasze produkcje" oraz "koncerty, imprezy, wydarzenia..."

Jeśli nie ma tam żadnego moda/half moda odpowiedzialnego tylko i wyłącznie za ten dział to mogę się tym zająć...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Hip-hop nie ma moderatora. Faktycznie, niezły syf tam panuje. Przydałby się ktoś do opieki.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Yo.

Całkiem przypadkowo trafiłem do działów:
Punk - Hardcore - Emo - Alternative
Rock - Metal
i mnie zatkało. Morionowi, masterowi i Jacobbsowi należą się brawa za to co w tych działach zrobili.

Porządek, porządek i jeszcze raz porzadek. Przynajmniej na pierwszy rzut oka, nie zagłębiałem się.
Jako, że z muzyki przeważnie czytam działy poświęcone HH i Reggae stwierdzam delikatnie, że panuje tam burdel.

Conajmniej 3 tematy związane z fristajlowymi bitwami, kilkanaście tematów typu "jaka to piosenka", ew. tematy z linkiem do jakiś andegrandowych produkcji.

Czy ten dział ma konkretnego moda? Raportowałem kilkanaście tematów, w których były linki umożliwiające ściągnięcie płyt i chyba Yoggi mi odpisał, ale nie dam sobie ręki uciąć za to.

Proponowałbym do ważnych tematów w dziale o HH dodać tematy:
"wasze produkcje" oraz "koncerty, imprezy, wydarzenia..."

Jeśli nie ma tam żadnego moda/half moda odpowiedzialnego tylko i wyłącznie za ten dział to mogę się tym zająć...

Co do rock-metal to posprzątał tam Morion, ja tylko teraz dbam, aby nadal był tam porządek.
Dział HH został osierocony ostatnio po odejściu Yoggiego z grupy moderatorów. Jeżeli chcesz to możesz zgłosić się do moderowania tego działu (o tym w jaki sposób możesz przeczytać w przypiętym temacie w tym dziale). Tylko taka moja mała uwaga: my moderatorzy wolimy jak moderatorem zostaje osoba która za zadanie na samym starcie ma opiekować się kilkoma działami (np. 3-5) niż ktoś kto ma tylko jeden dział (bez urazy do nowych moderatorów).
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Co do rock-metal to posprzątał tam Morion, ja tylko teraz dbam, aby nadal był tam porządek.
Dział HH został osierocony ostatnio po odejściu Yoggiego z grupy moderatorów. Jeżeli chcesz to możesz zgłosić się do moderowania tego działu (o tym w jaki sposób możesz przeczytać w przypiętym temacie w tym dziale). Tylko taka moja mała uwaga: my moderatorzy wolimy jak moderatorem zostaje osoba która za zadanie na samym starcie ma opiekować się kilkoma działami (np. 3-5) niż ktoś kto ma tylko jeden dział (bez urazy do nowych moderatorów).
Gdyby chciał może przygranąć po Yoggim jednocześnie dział techno i muzyka ogólnie... :p
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Cóż, trzeba ściągnąc zasłużone baty. Przyznaje że kiedy jeszcze byłem modem to nie poświęcałem tematu działowi szczególnej uwagi, ale było to spowodowane tym, że byłem tam tylko zastępczo, tylko trochę się to przeciągneło.
Ale każdy raport, czytałem i reagowałem na niego (nawet na te 14 raportów stuqa :p ). Na wszelkie sugestie pisane do mnie także odpisywałem.
Co do tematu o bitwach to niestety ten ostatni powstał już po moim odejściu, a poprzedni chyba musiał byc zakopany w starszych tematach.

Proponowałbym do ważnych tematów w dziale o HH dodać tematy:
"wasze produkcje" oraz "koncerty, imprezy, wydarzenia..."
temat nasze produkcje był już kiedyś ni nawet przyklejony, ale po stworzeniu działu nasze produkcje przeniosłem go.
Co do koncertów i imprez też się zastanawiałem (jak we wszystkich moich muzycznych działach) ale doszedłem do wniosku że od czegoś przecież musi byc dział imprezy i dyskoteki


Edit: Glamowiec- odziedziczenie działu Techno-trance... nie jest dobrym pomysłem jeżeli ktoś w tym nie siedzi naprawdę głęboko, i szczególnie dla świeżego moderatora :p
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
haha Yoggi nie wiem czemu nie wkleiłem linków do jednej wiadomości tylko każdą wysyłałem osobno. Głupio wyszło :p
 
Do góry