herbata angielska czy lubicie?

g0cha

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2015
Posty
39
Punkty reakcji
0
od mojej ostatniej wyprawy do anglii minęło już trochę czasu ale nie moge odpędzić się od poczucia, że strasznie brakuje mi ich herbaty. kupiłam w haroldsie całą puszkę z różnymi rodzajami herbat ale niesety już jest na wyczerpaniu. chcialap prosić o wskazanie dostepnych w naszych polskich sklepach jakichs dobrych czarnych herbat:D dowolne marki od dowolnych producentów
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
Faktem bezsprzecznym jest to, że herbaty kupione w Uk są lepszej jakości. Też tęsknię na nimi :(
 

marhita

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
nie lubie jak ludzie krytykują to co polskie
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
marhita napisał:
nie lubie jak ludzie krytykują to co polskie

Ale to chyba normalne, że ktoś może być w czymś lepszy. Nikt tu nie jedzie po polskich herbatach, tych chwali angielską. Nic dziwnego, że mają dobre skoro tam istnieje taka kultura picia herbaty. Uważasz że Polacy są najlepsi we wszystkim? :D
 

junikornka

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2016
Posty
6
Punkty reakcji
0
hej, nie uwazam zeby jakosc takich produktow odbiegala specjalnie od angielskich. fakt ze twinnings nie widziałam u nas ale mysle ze jak nie w sklepie to zamówisz przez internet
 

butter_flies

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2015
Posty
20
Punkty reakcji
0
jak tak bardzo lubisz typowo angielskie herbaty to mozesz sprawdzic english breakfast od teekanne. lipton natomiast ma natomiast earl grey'a w wersji klasycznej i z cytrusami.
 

Bianka

Bywalec
Dołączył
28 Kwiecień 2016
Posty
440
Punkty reakcji
132
Miasto
Łódź
Czy lubię? Jest dobra, ale piję różne herbaty, nie mam swojej ulubionej.
 

viola1308

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2015
Posty
199
Punkty reakcji
25
marhita napisał:
nie lubie jak ludzie krytykują to co polskie
Herbata nie jest produktem polskim! To co kupuje się u nas w sklepach jest jedynie produktem na polski rynek i niestety jakościa odstaje od tego kupowanego, choćby w UK.
 

an_hop

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
5
Punkty reakcji
2
wolicie w pracy pić kawe czy herbatę? ja ostatnio aż się trzese i mam skurcze od nadmiaru kawy ale cieżko w pracy być cały czas pobudzoną
 

Miraya

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
junikornka napisał:
hej, nie uwazam zeby jakosc takich produktow odbiegala specjalnie od angielskich. fakt ze twinnings nie widziałam u nas ale mysle ze jak nie w sklepie to zamówisz przez internet
Twinnings spokojnie dostaniesz. W tesco nawet widziałam
 
Do góry