~~HELP~~autko do 12 tys hmmmmm~~help~~

K

karol89178

Guest
własnie za niedlugo mam nadzieje zrobile prawko i szukam w miare dynamicznego i oszczednego autka do 12 tys;d
o i co najwazniejsze takiego co byloby bezawaryjne i mialo 5 drzwi i w miare duze bo mam okolo 1,8m hehehe;d
i wiadomo zeby mi posluzylo jeszcze kilka dobrych lat bo nie mam az tyle kasy hehe
myslalem o golfie 3 ale nie wiem czy to najlepszy pomysl? hmmmm moze civic ale nie wiem jak z bezawaryjnoscia?? ;/
civic duzo baedziej mi sie podoba i myslalem o tym z silnikiem 1.4 benzyna mala jednostka malo pali ale boje sie ze za slaba ?? c o tym myslicie ??
:?:
mam nadzieje ze znajde pomoc na tym forum jestem nowy wiec prosze o pomoc z góry dziekuje ..............
:D :D :D :D :D
_________________
Niezbedne MiniMuM to ;dac z --$iebie-- MaxiMuM
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
Karolku. strefa zgniotu civica kończy się na bagażniku. moja koleżanka ma go i niby jest zadowolona, ale do mechanika lata często. ot. co. tylko tyle chciałam powiedzieć. osobiście wolałabym golfa.
 
K

karol89178

Guest
a ja wlasnie mysle o tym civicu 4 drzwiowym!! hehe i wlansie slyszalem ze to sa bezawaryjne auta ;d wiec juz sam nie wiem;/
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
vw tani w utrzymaniu tanie części awaryjność powiem że normalna, choć zależy od egzemplarza
peugeot generalnie kilka standartowych awarii i jeżeli je już przejdzie to potem długo spokój
honda nie znam totalnie, jedynie wiem że części drogie
bmw wcale nie takie drogie jak go piszą, części często dużo tańsze od "tanich marek"


co do 1.4 nie licz że mało pali bo np. takie peugeot (pugi bo akurat dobrze znam markę) 1.4 95KM spala normalnie ok 9L w trasie, a takie 1.6 90KM pali 7L. 1.4 też nie będzie słabe przy małej masie auta ok 900kg.

co do wzrostu hmm ja mam 182cm i jeżdżę peugeot 106 i nie narzekam zupełnie.
z peugeotów w cenie do 12tyś kupisz 106 z 1.6 (mały przecinak) z rocznika do 98 albo z 1.4 rocznik do 2001, 206 (niestety lubi się sypać), 306, 406 (mało awaryjne autko i bardzo przyjemne)
 
K

karol89178

Guest
dzieki ale malo mi pomogliscie ja jednak sie nadal wacham nad honda civic i golfem!
CHYBA ze ktos ma jeszcze jakies inne pomysly dzieki !!!!!!1
 
M

Mia

Guest
jak dobrze poszukasz to i na rovera się załapiesz. o częsci nie jest podobno już tak trudno, wiekszosc z hondy pasuje.
choc autko łądne i kozackie ,równeiż komfortowe to mmój braciszek który jest mechanikiem odradza.

a honda,hmm...mojej siostrze czesto sie psuła,ale fajnie przyspiesza.

ja bym była za golfem3,aczkolwiek niezbyt to urodziwe. już mi sie bardziej jedyneczki podobają.

ja jezdże pugiem i sobie bardzo chwale. mimo ze stary ('94) to jary ;)
 

dadziuk

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2006
Posty
118
Punkty reakcji
0
Tylko Civic ;) Za ta kasę można już kupić VI gen ;) Sam posiadam taka Honde tylko ze 3D z silnikiem 1.4. Musze przyznać ze silnik daje rade :]
 
Do góry