Hej Powiedzcie jak jest teraz nad morzem ?!

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czestochowa
Hejka !
Wlasnie jade nad morze 16 maja wiem ze to troszQ za wczesnie na wakacje nad polskim morzem bo jeszcze chlodno ale chcialam sie zapytac tych ktorzy tam mieszkaja .Powiedzcie jest az tak lodowato ??? Wogole ludzie sie kapia ? Siedza na plazy ?? Ja tam i tak wskocze do wody murze zaznac kapieli morskiej chocby byl mroz ale prosze powiedzcie .Pozdrawiam :)
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
nie mieszkam nad morzem, ale sie wypowiem..
byłam nad morzem na majówce ludzie juz leżą na plaży i się kąpią.
jeśli mowa o wylegiwaniu się na plaży i opalaniu to spokojnie można to juz robić. wystarczy zastawić się od wiatru(żeby nie było chłodno) takim parawanikiem, woda jest napewno jeszcze chłodna bo w nocy są jeszcze przymrozki a i w dzień bywa chłodno, a jeśli chodzi o pogode trzeba pamiętać że tam zawsze jest parę stopni chłodniej(no chyba że za wiatrem)
 

Victor_

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2008
Posty
561
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
Za Tobą ;)
Ja jestem z Gdyni. I sprawa wygląda tak, że oczywiście są ludzie, którzy już wylegują się na plaży, ale z kąpaniem się to jest trochę słabiej, mniej chętnych... :D Jak dla mnie wybieranie się o tej porze roku na plażę jest bezcelowe, trzeba poczekać na czerwcowe ocieplenie, teraz jest jeszcze za chłodno. ;) Tym bardziej, że w ostatnich dniach bywa chłodno (ale bez przesady, na krótkim rękawku można chodzić albo w cienkiej bluzie) i wietrznie (jak to bywa nad morzem), ale jeszcze parę dni temu było baaardzo ciepło. :)
 

Brzoskwinia89

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2009
Posty
63
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Czestochowa
niom wiem ze nad morze do najlepiej jezzdic polowa czerwca lipiec itd ale akurat z roznych przyczyn tak wyniklo ze jedziemy wlasnie jutro .Mimo wszystko i tak bedzie super chociaz chcialabym zeby pogoda dopisala ale coz nie ma co na co liczyc za bardzo

Bylam nad morze w Miedzywodziu i wczoraj wrocilam kurcze jak tam jest slicznie duzy obszar dzikiej plazy bylam 4 dni a przez 2 dni tak grzalo pieknie sloneczko ze mmmm
smile.gif
:) Nie wiedzialam ze w maju moze byc tak cieplutko nad morzem
smile.gif
 

anusia273

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
346
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
ale za to czerwiec jaki brzydki... Dziś jest chłodno a jest prawie połowa czerwca ;/
 

Lusjus

Klawiatury Muszkieter :)
Dołączył
5 Grudzień 2006
Posty
1 229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wolsztyn
W maju kąpac się w polskim morzu to chyba samobójstwo:p nawet w sierpniu nie ejst za bardzo przyjemnie;) ja bym proponował oszczedziec troche kasy i we wrzesniu pojechac do chorwacji:) we wrzesniu ceny strasznie spadają, a woda ponad 25 stopni i upały. cud , miód , malina;P
 

stefaniaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2009
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
To ja się wypowiem na temat Gdańska :D
otóż... opalać się można jak najbardziej, kąpać chyba nie bardzo chociaż tydzień temu jeden się taki znalazł co nie mógł wytrzymać i wbiegł do morza :D
 
Do góry