Cristina

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Wrocław
Kto z Was nie zna Harry'ego Pottera?

Też sądzę, że wszyscy znają. Dlatego jestem w szoku, że nie ma jeszcze o nim wątku!
Osobiście najbardziej lubię szóstą część. Dlaczego? Bo dużo w niej Snape'a!
 
T

TomaszTomasz

Guest
Cristina napisał:
Też sądzę, że wszyscy znają.
Zdziwisz się. Jedyny Harry którego znam to Brudny Harry z Clintem Eastwoodem. Nie czytałem i nie oglądałem przygód Twojego bohatera i wcale nie mam z tego powodu wyrzutów sumienia.
 
M

MacaN

Guest
Cóż... Potter diabła kumoter.


Mógłbym cytować z pamięci całkiem długie fragmenty filmu, patrząc się tylko na obraz, a nawet i bez patrzenia. Mógłbym nawet cytować z pamięci niektóre fragmenty książki, ale muszę też mieć konkretną platformę do dyskusji, samo hasło " Potter " mnie do tego nie zmusi.

Co z tym Potterem? Chcesz wiedzieć, co o nim myślę, czy mam erekcję na myśl o Hermionie? A może na myśl o Snape'ie? A może po prostu chcesz pogadać o ciekawych postaciach z książki? ( interpretacją się nie zajmuję, to dla polonistów mających odloty jeszcze większe od kosmonauty - wiem co piszę ). Możesz mnie nawet zapytać o wizję świata związaną z magią.

Zacznę - moim ulubionym bohaterem jest Dumbledore. Od Ciebie zależy, czy dowiesz się, dlaczego tak jest.

Pozdrowionka.
 

Fulko

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2017
Posty
25
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie najlepszą częścią była "Czara Ognia" - miała najciekawszą i najbardziej zaskakującą fabułę.
 
Do góry