Happysad

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jeśli tak pojmujesz muzykę, to szczerze współczuję. Zainteresuj się jakimś instrumentem głębiej, to wtedy zaczniesz zauważać różnicę między sztuką a kiczem.
 
V

Voluke

Guest
nie zainteresuje się bo mnie to nie bawi. Dla mnie liczy się przesłanie dla słuchaczy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A dla nasz kunszt i sztuka, której happysadowi kompletnie brakuje. Gdyby wyznacznikiem sztuki był poziom odbioru przez tłum, to świat zszedłby na psy.
 
V

Voluke

Guest
pewnie tak, ale i takiej muzyki mam chęć czasem posłuchać, więc ktoś musi to robić :D
 

lin-kaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
34
A ja ich lubię, :D W szczególnosci wszystko jedno, czysty jak łza, milowy las. :p
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
NAJLEPSZY zespół na całym świecie :) Kocham Ich <3<3<3
A jeśli miała bym wybrać ulubioną piosenkę, to nigdy bym się nie zdecydowała! Po prostu wszystkie są przepiękne xD I te teksty :D
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
A dla nasz kunszt i sztuka, której happysadowi kompletnie brakuje. Gdyby wyznacznikiem sztuki był poziom odbioru przez tłum, to świat zszedłby na psy.


pewnie tak, ale i takiej muzyki mam chęć czasem posłuchać, więc ktoś musi to robić :D


śmieszne jest to że zgadzam się z wami obydwoma. Bo i jacobbs ma racje mówiąc o wyznaczniku sztuki i o tym, że happysadowi kompletnie brakuje "artyzmu" albo "poezji". Tak i Voluke mówi prawdę, że czasami fajnie jest sobie posłuchać i nie ma w tym nic złego. Osobiście czasami nie mam siły na słuchanie muzyki wysokich lotów i słucham naprawdę strasznych gówien. Nie ma w tym nic złego dopóki zdajemy sobie z tego sprawę.
 

Marni

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
Jak dla mnie Happysad jest typowo podstawówkowym zespołem.Nic szczególnego,naiwne teksty,wokalista i tyle,ale właśnie takie rzeczy się podobają dzieciomi nie tylko. :)

Większość moich "znajomych" (zazwyczaj dresy,techno dziewczyny i podobne) słuchają happysadu,bo jest on teraz zespołem na topie.Dodam znajomi chodzą też i na ich koncerty,więc chyba za taki zespolik podziękuję. ;)
 

rudarzaba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Byłam ostatnio na ich koncercie... Jestem już "nieco" starsza niż przeciętny słuchacz tego zespołu :p czułam się trochę, jak dinozaur :D Powiem szczerze, że nie jestem za tym, aby na tego typu imprezy był wstęp tylko dla osób powyżej osiemnastki, ALE zataczające się trzynastoletnie maluchy to już lekka przesada. Poza tym piosenki rzeczywiście nie są wysokich lotów, ale co tam :) Przyjemnie się słucha i super się można przy tym wyskakać, a to się liczy. Jak ktoś ma ochotę na przeżywanie głębokich doznań estetycznych, wznoszenia się na wyżyny kultury itd... niech sobie włączy klasykę ;) :p
 

xscarlettx

gingercore
Dołączył
30 Styczeń 2009
Posty
794
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Jak ktoś ma ochotę na przeżywanie głębokich doznań estetycznych, wznoszenia się na wyżyny kultury itd... niech sobie włączy klasykę
Taaa...Najczęściej przytaczany argument...Wiesz, muzyka ze swej natury ma odprężać i uprzyjemniać czas, a jeżeli komuś czas uprzyjemnia totalna chała...To już jego sprawa, tylko niech nie wpiera innym, że tylko taka muzyka odpręża.
 

rudarzaba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdynia
Zgadzam się. Uważam, że każdy ma prawo do słuchania tego co lubi, ale nie może przy tym katować swoimi upodobaniami wszystkich dookoła :) ani też wciskać innym, że tylko to co on lubi jest wartościowe :). Ja np. słucham dzikich porykiwań Sex Pistols, ale zachwyca mnie Nigel Kennedy :) To się nazywa różnorodność upodobań ;) W zależności od nastroju albo jedno albo drugie. I nikomu nie narzucam, że ma podzielać mój entuzjazm :)
 

Sensibilia

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Najpierw usłyszałam "Daleka droga w dół", a potem... pooooszło! :lol:
Nie uznałabym ich za mój ulubiony zespół, bo takowego po prostu nie posiadam, ale lubię.
 

Vozone.

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2009
Posty
866
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Osw.x]
Jestem uzależniony od nich i to tak konkretnie. xd
Kocham ich ale najbardziej...
Drzefko. x33
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
ja również ich bardzo lubię xd i nie potrafię wybrać którą piosenkę naj naj bardziej xd wszystkie kocham <3
 

stjimmy

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
49
Punkty reakcji
0
Wiek
28
lubię Happysada. :) jaka szkoda, że dowiedziałam się późno o ich koncercie, w Lublinie, w marcu tego roku bodajże był.
 

Farbenek

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łodzkie woj. :)
Do góry