Hammerfall

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
Od niedawna slucham hammerfalla muza po prostu jest :cenzura:ista:D czy ktos podziela moje zdanie??
 
K

kfiatushekk

Guest
mam troche mp3 hamerfalla..ale jakoś nie mogę się zabrać.. Twoim zdaniem od czego warto zacząć.. od jakiej płyty??
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Mam jedną płytke tej kapeli - nie przepadam z nią.
 

PUĆTA

Ten Pan u góry to Jason Newsted
Dołączył
25 Styczeń 2006
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland , Ustroń City
Ja lubie Hammerfall , ale napewno nie jest to mój ulubiony zespół . Dobry do posłuchania od czasu do czasu , jak dla mnie .
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
na poczatek plyta renegade na tej plycie sa najlepsze utwory w/g mnie..oczywiscie..hehe:Ddla mnie nie ma lepszego zespolu..heh...muzy slucham na okraglo..hehe
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Słyszałem ostatnią płytkę, ale nie przypadła mi do gustu, nie jestem fanem skrajnego heavy.
 

blackdeath

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Oglądałem tylko jeden teledysk, nawet nie wiem jaki tytuł w każdym razie zaczyna się tym jak jeden z członków zespołu przygrywa na fortepianie, a ogólnie teledysk przedstawia jak mały chłopczych przychodzi na grób matki (chyba). No cóż teledysk wzrusza, muzyka niczego sobie no ale wokal psuje wszystko według mojego gustu. Czyli moge powiedzieć tak: ich muzyka tak, ich wokal nie.
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
:D kiedys lubialem zespol queen hehe dla muzy a nie dla frediego ktory byl pedalem..wlasnie chodzi i klimat muzyki...a nie o wykonawcow:p
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
:/ poruszyles temat ze wokal ci sie ich nie podoba to ja queenow na przyklad wzielem a nie to ze ..heh zreszta:p
 

blackdeath

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Temat jest o HammerFall więc poruszyłem temat ich wokalu, wokalu HamerFall a nie innego zespołu w przeciwieństwie do Ciebie.
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Hmm.. nasada napisał tylko że dla niego ważna jest muzyka, a nie wokal. A że użył Queen jako porównania (homeryckiego :p ) to jeszcze nie zbrodnia ;)
 

blackdeath

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak już to nasada napisał, że chodzi o muzykę i klimat, a nie o wykonaców. Tak czy siak napisał troche nie na temat...
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Moglibyśmy się czepiać szegółów w nieskończoność, ogólny sens został juz prżecież wyjaśniony (tak nawasem, nasada powiedział że chodzi o klimat muzyki.. )
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
obok Ajronów i Scorpions to mój zespół No 1 :)))))))))
 
Do góry