Gwałcą zwierzęta czy kochają się z nimi ?

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
gepardy? czemu, jak kura moze byc to i kot, a rybe, pewnie sie do akwarium spuszcza pederasta, ale to akurat nie wyglada tak dziwnie, scena by mnie nie zdziwila w tych filmach dla smarkateri, american pai (czy jak to sie tam nazywalo). pamietam odcinek south parku jak stan trafil do obroncow praw zwierzat, ktorzy bardziej niz zwykli ie tym zajmowali... nie pamietam jakim cudem zjadlem kanapke jak jeden z nich z jezyczkiem z lamą... jakbym zobaczyl cos takiego w wersji real chyba bym juz zwymiotowal... to obrzydliwe, zreszta nie moge zrozumiec tego, tyle pieknych kobiet wkolo a Ci za zwierzeta sie biorą...
 

jagodowaa

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Sosnowiec
<rzygi>
omg :mruga:
Ogólnie to nie wiedziałam że coś takiego może istnieć, jak to przeczytałam to zrobiło mi się niedobrze.
Takich ludzi to powinno się odrazu kastrować i do psychiatryka na terapie wstrząsową może by znormalnieli.
I te zwierzęta biedne, ludzie już nie mają co wymyślać..
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
A bardziej merytorycznie - zna ktoś z Was przyczyny zoofilii? Skąd to się bierze?
Pewnie mechanizmy podobne jak w przypadku innych dewiacji (homo, sado itd)

Jeszcze nie tak dawno takie same komentarze jak te w tym temacie mozna bylo uslyszec w stosunku do homo, czy tez pedofilow.
Obecnie jak wiemy jest coraz mocniejsze lobby "dobrych pedofilow". Nad legalizacja małżeństwa zoofilnego w szwecji juz raz ostro debatowali.

Poczekajmy co sie bedzie dzialo za lat 15...

No i przypominam ze wedlug nowej definicji choroby WHO, zoofilia choroba nie jest...
 

Agata_GD

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Miasto
Golub-Dobrzyń
Ja bym takiego faceta odrazu na jajach powiesiła, bo wyobraźcie sobie że mieszkacie w domu dziecka ktoś was adoptuje a potem ... ( to tak ludzka wersja ), a zwierzęta mają jeszcze gorzej bo człowiek to może w takim przypadku na policje zadzwonić, a o prawa zwierząt walczyć musimu my
 

Rybc!a

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
137
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Elbląg
Kiedyś robiłem to z moją suką ale nie umiała uprawiać seksu z facetem.

Chory zboczeniec nadający się do zakładu psychiatrycznego.
Pomyśleć, co przeżywała ta suka..? :(

to blog mężczyzny, który otwarcie przyznaje się, że jest zoofilem:
http://hetman.xox.pl/o-mnie.html

Długo siedzę w tym temacie. Najgorsze jest to, że z takimi ludźmi nic nie można zrobić. <_<
 

Gaażyna

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
208
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Niektorzy ludzie naprawde maja jakies dziwne fantazje i zboczenia...
Na pewno nie jest to normalne, takich ludzi powinno sie leczyc!
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
Ciekawe czy to im pomorze...
Po kilku latach taki facet uwolni sie nie co od zboczenia, ale przyszła ludzka partnerka moze widziec potecjalne zagrozenie w jakiejs suczce (psie),
<troche dziwne>
 

Suga_BayBee

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
414
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Chore... Homoseksualizm zrozumiem ale zoofilię?
Jak tak można. A gwałt na zwierzętach to coś okropnego...
Biedne...

W ogóle możliwe jest żeby kobieta zaszła w ciąże z psem [?] albo suczka z człowiekem?
 

Sadayoshi

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
330
Punkty reakcji
8
Miasto
Ponyville
Jak tak można. A gwałt na zwierzętach to coś okropnego...
Biedne...
Serfując od czasów gimnazjum w internecie widziałem rzeczy po których z przyjemnością wydrapał bym sobie oczy - zoofilia należy do bardziej "lajtowych". Chociaż sex (o ile można to tak nazwać) z rybą jest naprawdę chory. Ktoś wcześniej pytał się na czym polega - śpieszę z wyjaśnieniami: kobieta wyjmuje rybę z wody i wkłada sobie w pochwę, ryba szamocze się i dusi a dziewczyna zdaje się czerpie z tego przyjemność >_<
Jednak sex pomiędzy kobietą a psem lub ogierem nie może być gwałtem, bo jest to fizycznie niemożliwe. Nieważne jak chore się to wydaje, musi on chcieć współżyć z kobietą - wychodzi na to że faceci w każdym gatunku są tacy sami i myślą tylko o jednym xD
W ogóle możliwe jest żeby kobieta zaszła w ciąże z psem [?] albo suczka z człowiekem?
Nie, istnieje odpowiednia bariera która nie pozwala na krzyżowanie się gatunków. Chociaż, jak pokazuje ostatni przypadek przyjścia na świat dzieci kotki i pasa, czasem zawodzi.
 

sebik567

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2011
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
23
Miasto
Polska
Tacy ludzie powinni iść do więzienia leczyć się być karani najwyższą ceną ! Nie powinno być życia dla takich ludzi !
 

oMarcino

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
To jest taki sam odchył jak pedofilia. Człowiek nie jest przystosowany do współżycia ze zwierzęciem . Zaleciła bym wizyte u psychiatry
 

TinnLinn

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2017
Posty
40
Punkty reakcji
1
Miasto
🤷🏻‍♀️
To JEST znęcanie się nad zwierzętami, jezu jak przeczytałam o kotach (kocham koty) albo rybach (te ryby się nie udusiły?) to się prawie popłakałam...
 
Do góry