Guzek na powiece

Tung

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ostatnio, jakiś miesiąc temu, zauważyłam guzek na górnej powiece oka. Nie był on aż tak bardzo widoczny, ale na pewno wyczuwalny pod palcem. Teraz jest większy, bo także zauważalny, gdy przymknę oko. Oko czasami boli, szczególnie, gdy oglądam telewizję lub siedzę przy komputerze - wtedy łzawią, szczypią i bolą, aż muszę je zamykać. W nocy często budzę się z powodu bólu i łzawienia. Oczywiście wiem, że muszę udać się do okulisty, ale przedtem chciałabym dowiedzieć się co to może być ? Dodam, że niecały rok temu miałam zapalenie rogówki i noszę soczewki...
 

aktana

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Może być kaszak. Lepiej idź do okulisty, bo kaszak rośnie i z czasem naprawdę będzie widoczny :mruga:
 

imbirowska

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2018
Posty
74
Punkty reakcji
3
stosowaliście kiedyś jakieś maści na jęczmień? żeby nie swędziało tak?
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
najlepsze co stosowałam to jęczmieńoff, ma aloes w składzie, który błyskawicznie łagodzi swędzenie. Aplikator ma precyzyjny, nakładasz kilka razy dziennie w bolącym miejscu i po paru dniach powinno przejść.
 

marcydarcy

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2017
Posty
83
Punkty reakcji
2
żel jęczmień off można stosować od trzeciego roku życia, u swoich dzieci stosowałam i wszystko było ok, ucieszyłam się, że tak szybko daje ulgę przy swędzeniu, bo wiadomo jak to u dzieciaków, od razu zaczynają się drapać, trzeć, a tutaj problem zniknął i jęczmień się szybko wygoił
 
Do góry