GTA IV

Status
Zamknięty.

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Witajcie szanowni państwo zgromadzeni przed swoimi szybkami. Mam dwa pytania odnoście w/w hitu. Do rzeczy:
1. Czy oryginalna gra pójdzie na sprzęcie: Core 2 Duo 2.53Ghz, 2Gb ramu, GF 9600GT? System operacyjny - Wiśta Vio. Przyznam, że grałem raz na piracie i widziałem czasami coś w stylu: pokaz slajdów.
Jednak przeważnie wszystko działało dosyć płynnie. Nie ukrywam, że sprzęt mam lichy, ale powodem mogła być też blokada, która nielegalną wersję spowalnia o 30%.
Czy z tym, co aktualnie posiadam, mogę zakozaczyć i kupić org? Tutaj przechodzimy do pytanie nr 2, które jest powiązane z numerem 1.

2. Chcę kupić grę, żeby grać po sieci. Ktoś z Was grał? Jak wrażenia? Neo 1mb i ten mój sprzęt pociągnie grę sieciową?

Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedzi. Nie śpieszcie się, spokojnie. Jest zimno, więc wypijcie kawusię i coś smarnijcie w wolnej chwili.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Hey ;)

Jeśli chcesz sprawdzić czy ta gra pójdzie na Twoim sprzęciku to wejdź na: Can You Run It?
Jeśli chodzi o wrażenia - hmmm, nawet fajne ;) Zrzesztą radzę zobaczyć filmik na YouTube "Subiektywna ocena GTA IV" ;)

Nie wiem czy już warto kupować oryginalną tą grę. Za rok wychodzi GTA V i miastem, w którym rozgrywa się akcja nie będzie już Liberty. ;) (warto poczytać na ten temat)

No, ale wybór należy do Ciebie. Pozdrawiam.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Już kilka razy ten test mnie okłamał. Gdzie wyczytałaś o tym GTA V? Gdyby miało wyjść za rok, to już by o tym trąbili. :D Pozddro
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Ja też słyszałam o GTA V, ale to jeszcze nic pewnego :niepewny:
Dan Houser, wiceprezes firmy Rockstar, wspomniał pierwszy raz o produkcji Grand Theft Auto V w wywiadzie z The Times. Niestety, wbrew wcześniejszym plotkom wskazującym na to, że studio ma konkretne pomysły odnośnie tytułu, wypowiedź Housera sugeruje co innego. Najwidoczniej ekipa zajmująca się grą nie zdecydowała jeszcze nawet, które miasto zwiedzą gracze.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Znam już 5 kobietek, które pykają z strzelanki - siekanki - świat znów stał się atrakcyjny. Nawet, jeśli to GTA V wyjdzie za rok, to ja i tak nie skorzystam:
1. Wymaganie będą już pewnie ostro ponad moje możliwości,
2. Chcę grać teraz, nie na gwiazdkę 2011. Także, gdyby ktoś obeznany w temacie odpowiedział na pierwsze 2 pytania, byłbym wdzięczny.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
Gdzie wyczytałaś o tym GTA V? Gdyby miało wyjść za rok, to już by o tym trąbili. :D Pozddro

Wpisz sobie w google GTA V premiera czy coś w tym stylu i będzie pisało. Na stronie gta.net.pl był wątek gdzie producenci gry mówili, że w 2011 wyjdzie GTA V.
Jeszcze czytałam jakiś wątek z Google, tam też pisało, że w grze GTA IV Lost And Damned czy w jakimś innym dodatku był napis, że Liberty City to koniec, że witamy inne miasto, jakoś tak pisało.
W Google dużo rzeczy na ten temat pisze. ;)

Ale to w końcu nie temat o Gta V.

p.s. Test Cię okłamał? Niemożliwe, ten test sprawdza Twój system i porównuje z wymaganiami gry. ;) Więc jeśli sprawdzisz kilka razy tą czy tą grę zawsze wynik będzie taki sam. Pozdrówka ;)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
No dobrze, ale w teście nie uwzględnia się gry sieciowej. Nie wiadomo, jak to wpływa na fps'y.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Jasne, że jest ^^ Nawet po wgraniu patha nie było dobrze.
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Ok, nie jest. W takim razie, jeśli kupię oryginał i puszczę to na średnich detalach, to zagram sobie w jakiś deathmatch bez znacznych zacinek?
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Były już tematy o tej grze...


Raczej poszukaj czegoś innego, zresztą nie kojarzę, aby multiplayer był miodny i ponad wszelką konkurencją.
 
Status
Zamknięty.
Do góry