Grzybica skóry stóp

januszkarp

Nowicjusz
Dołączył
26 Kwiecień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Męczę się z tym od jakiegoś czasu. Na początku nawet nie zdawałem sobie sprawy z tego,że jest to właśnie to. Potem na własną rękę zrobiłem badania. Lekarz rodzinny również nie wiedział,że jest to grzyb tak więc raczej nie ma sensu do niego chodzić. Wiecie może jak sobie z tym radzić?
A może macie jakiegoś specjalistę do polecenia najlepiej z Warszawy, który mógłby na to zerknąć?
 
V

Vaffik

Guest
Nabawiłem się grzybicy paznokci u nóg w dużych palcach. Tych największych. Paznokieć kruszy się jak piasek. Bajera chwyciłem w 1999roku na urlopie w Marsylii nad syfiastym morzem Sródziemnym. W pierwszych latach wydałem kilka patoli na leki i lekarzy. W kolejnych troche mniej. Na odcinku lat 10 około 9500zł bo tyle sie zebrało! Myślisz że wyleczyłem?? 5lat temu dałem na luz. Zauważyłem też że chyba jedynym i najlepszym lakiem na to jest... NITRO!
Kilka kropel i patrz... zaczyna znikać i paznokieć się pojawia!
 
M

Mroczkowa

Guest
Mi na szczęscie udało się z tego wyleczyć. A również myślałam,że będę się leczyła nie wiadomo przez jaki okres czasu. Po prostu trzeba trafić na dobrego specjalistę.Choroba jest okropna, potrafi się ciągnąć przez wiele lat ale można ją wyleczyć.
W Warszawie swego czasu trafiłam do podologa , pani Katarzyny Gaździckiej Pamiętam,że zrobiła mi dokładniejsze badania aby zobaczyć jaki jest to rodzaj grzyba, dała leki, oprawiła paznokcia i po jakimś czasie problem znikł.
 
M

Mroczkowa

Guest
vaffanculo napisał:
Masz namiary na te kobitę?
Wpisz Katarzyna Gaździcka podolog w google to powinna wyskoczyć jej strona. Tutaj jest tel: (22) 225-00-20.
Warto jest zadzwonić trochę wcześniej bo często mają tam wielu klientów i tego samego dnia to ciężko jest się dostać.
 
I

Infiner

Guest
Mroczkowa napisał:
Masz namiary na te kobitę?
Wpisz Katarzyna Gaździcka podolog w google to powinna wyskoczyć jej strona. Tutaj jest tel: (22) 225-00-20.
Warto jest zadzwonić trochę wcześniej bo często mają tam wielu klientów i tego samego dnia to ciężko jest się dostać.
Znam miejsce. Swego czasu tam chodziłem tyle,że z innym problemem ( wrastającym paznokciem). Wcześniej lekarz dawał mi skierowanie do chirurga, oczywiście do niego nie poszedłem ( z tego co słyszałem to lekarz taki zdziera paznokcia). Jestem ogólnie zadowolony. Ogarnięta babka, dobrze zna się na rzeczy. No i jest niedrogo.
 

domi12

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2018
Posty
70
Punkty reakcji
2
Wizyta u kosmetyczki a najlepiej podologa! Nie ma się czego wstydzić tylko jak najszybciej rozwiązać problem i cieszyć się zdrowymi i zadbanymi stopami.
 
Do góry