Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

B

bako

Guest
Mini Gry

<span style='color:blue'>Eh.. każdy lubi przeciez pograć od czasu do czasu :D. Tutaj podawajcie swoje linki na rózne.. gry w internecie :D</span>

<span style='font-size:16pt;line-height:100%'>[ Dodano: 2005-05-01, 06:18 ]</span>
<span style='color:blue'>O to pare stron www na których mozecie pograć :D</span>


www.kurnik.pl
Chyba najbardziej pospolite stronka z grami w internecie :D

http://ogame.pl/
Strategiczna gram internetowa :D

www.thecrims.com
Uliczna zabijanka :p

www.mini-gry.pl
Troszke mini gier...do zabawy

www.miniclip.com
Też dośc znana stronka www ;)
 

Bonifacy

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Miasto
spod pieca
Heh, ja proponuję w google wpisać minigry, or minigames, i uwierzcie mi, będzie tego co nie miara. 8)
 
Z

Z@dyma

Guest
No OGame jest spoko! To thecrimes czy jakoś tak też niezle!
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
dorzuce jeszcze do tych gier jedna stronkę jest bardzo fajna przynajmniej mi sie podoba www.gryonline.hoo.pl
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
W thecrims.com gram już dośc długi czas i mnie wciągnęło!! A t Ogame wydaje siem spoko...
 
M

Miki.44

Guest
MMORPG

Pierwszy post (szpan :] )
Uwielbiam MMORPG :) Co sądzicie o nich? Mój ulubiony MMORPG to RuneScape =)
Czekam na wasze opinie :)
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
Dobrze znaleźć pokrewną dusze ;) MMORPG to gra rpg tyle że internetowa. Runescape? Gralem, ale grafika mi się niezbyt podobała ale fabuła, pomysły świetne. Moim skromnym zdaniem najlepszą grą MMORPG jest Lineage II. Grafika, klimat mucha nie siada :] Lepszej nie spotkałem, a widziałem wiele :)
 

Atiras

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
270
Punkty reakcji
0
MMORPG - Massive Multiplayer Online Role Playing Game

Grałem tylko w tibie... Tak średnio... :p :hyhy:
 
G

grocki

Guest
Ja lubie http://i-rpg.fanzine.pl kozacka gra jestes wojownikiem magiem albi inna postacia!!!! Jak ktos sie zarejestruje to niech mnie poszuka na start pomoge mam nick Infernus mam 3lvl warto w to grac jestem tam dobry... ;)
nastepna gra MMORPG to http://ogame.pl w tej grze budujesz swoja planete terz fajne!!!!
[center:7a8eec9ee9] :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: [/center:7a8eec9ee9]
 

Neldoor

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
&lt;KrK team&gt;
Ja osobiscie sprawdzam wiele mmrpg i najlepszy jaki spotkalem jest to MU (www.MUONLINE.com)jest bardzo podobny do Diablo i jest tez bardzo rozbudowany.Tibia jak pewnie wiele osob zauwazylo jest "kwadratowa".


proponuje zagrac w Mu :] :cool:
 

Neldoor

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
&lt;KrK team&gt;
Lothid napisał:
Neldoor napisał:
Ja osobiscie sprawdzam wiele mmrpg i najlepszy jaki spotkalem jest to MU
A grałeś w Lineage II? Jeżeli nie to zagraj a zmienisz zdanie, tak jak ja :D Polecam
Wiesz wiele jest mmrpg dziela sie one na:
-slowne
-no i te ktore widzisz jak sie bohater porusza


nie ma sensu sie klucic ktory jest lepszy lepiej zaczac liste na ktorej kazdy dopisze mmrpg
i je wszyscy sprawdzimy :pogaduchy:

no to piszcie wszystkie znane przez was mmrpg:...
 
Do góry