Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Spam :D

Też mam swoją stronę o MMORPG ale sie nie pochwale =) jak ktoż ma chęć to w opisie profilu....
Lineage 2 rulez =) już nie gram ale kiedyś fajnie było ^_^
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
jednym z najlepszych mmorpg'ow jest l2 lineage 2 c.. zaleznosi kto kiedy dolonczyl ja osobiscie we wszystkie 3 czesci gralem czyli c1 c2 c3 a juz teraz pobieram c4 ktora ma cos w okolicy 2 gb moze wiencej ale co z tego.samo wejscie do swiata l2 jest wmiare proste no a poza warto dala samego zobaczenia grafiki mozliwosci gry itp. a co ja bende sie wypowiadal jak jestem maniakiem w tego mmorpg a
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Hyh... mi się udało w końcu uwolnić od MU. Ciekawe na jak długo... ;) Poza tym grałem w jeszcze kilka innych tego typu gier, jak choćby Kal, Knight Online, Helbreath czy Rose. Kiedyś miałem leciutką manię i sporo się takich gierek znajdowało. Mam nawet gdzieś listę...

Z tych płatnych to oczywiście WoW jest bezkonkurencyjny. A jeśli ktoś nie chce płacić za abonament i grać w równie dobrą grę, polecam Guild Wars. :)
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
hehe gratuluje wyjscia z nalogu.ja tam prubuje z tego wyjsc ze skutkiem niestety nieudanym zaduzo wolnego czasu mam iostatnio a teraz jeszcze gozej 2 miechy wolne od szkoly :) i wyjc tu z takiego nalogu

a ma ktos jakoms fajna gerke mmrpg niewiem typu worrior?? poza wyzej wymienionymi
 

cwieku

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
272
Punkty reakcji
0
zglos sie domnie na gg 6781637 to ci objasnie podam pare linkow:) a gra sie to prosto kierujesz myszką skile i ss(cos co wzmacnia udezenie) walisz w pasek srutu noi praktycznie cala gra polega na kosowaniu zbieraniu kasy i zabijaniu innych graczy :) a zeby w to grac trzeba pobrac klienta okolo 2gb radze juz pobierac klienta c4 bo c3 zaraz wyjdzie z servów:)
 

Klechu90

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
TIBIA ROXXXX !!!! Mam postac 53 lv Knight Morgana !! kto zechce grac niech sie zglosi :p
 

Neldoor

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
<KrK team>
napisalem nowy temat lineage 2 wiec wszyscy kturzy graja w tego mmorpg lub Ci ktorzy chca w niego grac niech tam pisza
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Grywałam w wiele mmoRPG... Chociaż osobiście wolę "papierowe" RPG :p Ale mało kto chce grać z dziewczyna ;(
Jeśli chodzi o mmoRPG, to grywałam, podobnie jak koledzy wyżej, w lineage 2 i czasami nadal mi się zdarzy popełnić ten grzeszek, który nawiasem mówiąc, jest bardzo wciągający :)
Grałam też w MU, który też mnie cąłkiem wciągnął.
RuneScape i Tibia są dla mnie strasznie mało warte i nudne, grafika jest beznadziejna, grywalność też... Chociaż nie mają problemów z lagami, jedyna ich zaleta... -.-' No i Tibia to gra dla kogoś, kto chce na tym trzepać kasę.
W WoW'a jeszcze nie grałam i czuję się z tym źle XD Bo wszyscy mi to polecają a ja tego nie mgoę ściągnąc bo nie mam czasu ;( :zdegustowany:
Jeśli chodzi o RPG online, bardziej opierające sie na wyobraźni niż grafice to grałam w Vallheru... Całkiem ciekawy pomysł, polecam :)
 

Paździoch

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Oczywiscie WoW rzadzi, ale nie mam kasy wiec gram w Lineage II
A po co płacić wystarczy że gra się na prywatnych serwerach za friko :D
No a to że WoW rządzi to nie muszę gadać :D
Ta gra po prostu wciąga jak żadna inna :eek:k:
Podał bym link najlepszego prywatnego serwera ale nie zrobię tego żeby lagów nie było B)
 

Paździoch

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
A nie jest aby tak, że na prywatnych serwerach gra nieproporcjonalna liczba graczy do wielkości świata? To zabija klimat.

Ależ skąd nic bardziej mylnego. Ja gram już przeszło trzy tygodnie i na brak klimatu nie nażekam :)
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
A masz jakieś porównanie do klimatu na globalu?
Na tych privach, które widziałem, spotkać żywą duszę w czasie podróży jest wyjątkowo trudno, świat świecił pustkami. Zdecydowanie wolę grać z ludżmi, niż samotnie nabijać exp w tego typu grach.. A chyba żaden prywatny server nie jest wstanie utrzymać odpowiedniej liczby graczy.
 

beacia =D

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
103
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
stąd
Ja mam pytanie co do Lineage II...chciałabym zobaczyć co to, więc proszę o link, najlepiej do polskiej strony...
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
beacia=D : google.pl xD wpisz lineage 2 i wsio.

Thule, nie na wszystkich serwerach jest trudno spotkać ludzi. Czasami jest ich aż zbyt wielu -.-" Chociażby właśnie w lineage.
Ogólnie mmoRPG to genialny sposób na oderwanie sie od rzeczywistości, ale zdecydowanie wolę zwykłe RPG :p
 

thule

Rex Mortis
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
353
Punkty reakcji
0
Miasto
127.0.0.1
Thule, nie na wszystkich serwerach jest trudno spotkać ludzi. Czasami jest ich aż zbyt wielu -.-" Chociażby właśnie w lineage.
Tyle, że nie chodzi mi ogólnikowo o privy, ale konkretnie o te stawiane do Wowa. ;]
 

Paździoch

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
A masz jakieś porównanie do klimatu na globalu?
Na tych privach, które widziałem, spotkać żywą duszę w czasie podróży jest wyjątkowo trudno, świat świecił pustkami. Zdecydowanie wolę grać z ludżmi, niż samotnie nabijać exp w tego typu grach.. A chyba żaden prywatny server nie jest wstanie utrzymać odpowiedniej liczby graczy.


Niestety nie mam porównania :/ Ale mogę Cie zapewnić że na serwerze na którym gram wcale tak pustkami nie świeci bo ja na nim ciągle kogoś spotykam :)
A powiedz sam że dla osób które nie mają kasy na abonament to jedyne wyjście żeby sobie zagrać w daną gre :)
 
Do góry