Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

Uncle_Sam

Zbanowany
Dołączył
14 Czerwiec 2005
Posty
554
Punkty reakcji
0
Wiek
113
spele.nl - tam jest sporo gierek, niestety strona jest w języku obcym, prawdopodobnie holenderskim :D.
 

lolasz

BIGPostownik - Prywatny ochroniarz Niki !!!
Dołączył
29 Maj 2005
Posty
821
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Świony
ja tam coś zaczyjałem w ogame i jakoś nie skończyłem ! :D
a the crims i wogóle nie mma nt o vczasu :/
moze i szkoda ;)
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
jesteś w sojuszu ?? moze byś mnie wciągnąl ;)
 

Lothid

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Z nienacka :]
Przeskrobałeś, że szukasz ochrony?? :rotfl: Sojusz SITG ale musisz mieć co najmniej 1000 pkt :looka:
 

polio

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
nie , jak uzbieram to moze się przyłacze.

[ Dodano: 7 Lipiec 05, 14:00 ]
ja dopiero zaczynam i nie wiem czy punkty dostaje się tylk oza budowle czy za coś jeszce :zawstydzony:

[ Dodano: 7 Lipiec 05, 14:56 ]
a może ktoś gra na http://www.galaxywars.pl/
 

OczNiK:D

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
11
Punkty reakcji
0
Miasto
Racibórz
www.wojownicy.imro.pl gra mmorpg z mojego miasta a najlepsza grą mmorpg jest www.thecrims.com!!!tez jest po polsku
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Wiecie, z tego co mi się wydaje, to wy mówicie teraz o grach online, a nie o MMORPG - po pierwsze, do gier online potrzeba tylko zwyklej przeglądarki ( ogame, crims itp. ), po drugie, to nie są gry RPG :p - RPG, to znaczy Role Playing Game, czyli gra we wcielanie się w role, prawie zawsze połączona z systemem rozwoju postaci i zdobywania punktów doświadczenia ( np. WoW, GuildWars, dawniej Tibia ;) chociaz RPG wcale nie musi byc fantasy - patrz np. Fallout na PC ). Zdarzają się też gry RPG online, ale nie są one zbyt popularne. Co do gier Online, to ja gram w Ogame, na uni3 ( coś koło 65k punktow ). W MMORpg chętnie bym pograł i muszę się rozejrzeć za jakimś łatwo dostępnym :)
 

luapoculos

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Grywam w lineage2 ......jest fajny......co do ogame też grywam na uni 16 mam coś koło 36k...slabo ale zawsze coś....
 

Icewind

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
332
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdynia
LIneage instalka chyba 1.2 GB wazy .TRoche za duzo a ja narazie mam za slabego kompa .
 

Neldoor

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
<KrK team>
Witam,
ah taka przerwa w pisaniu. Martwiesie sie ze tak malo osob gra w KALONLINE naprawde proponuje zobaczyc www.kalonline.com narazie ulepszaja albo sprawdzaja serwer wiec napewno sie cos pozytywnie zmieni:+


POZDRO FOR ALL USERS
 

Rushak

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
5
Punkty reakcji
0
A ja gram w World of Warcraft i jeszcze bije na tym kase :)
Jeśli ktoś jest ciekaw niech pisze na maila rushak@poczta.fm
 
C

Chaszmyr

Guest
Witajcie :D Jestem adminem jednej gry MMORPG a mianowicie Piekielne Koszary... Wszystkicch chetnych zapraszan na www.pk.200.pl/gra/

NIe pozalujecie ;)

ZAPRASZAM!!!!

Podpisano: Król Chaszmyr (admin gry)
 
Do góry