Gry planszowe - jakie polecacie? Opinie itd

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
w uno my też gramy, bardzo fajna gra, tamtych nie znam, ale kostkę szczerze polecam
 

pelka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ja polecam dla dzieci gorący ziemniak junior oraz grzybobranie oraz monopoly junior
 
N

nianiaSweet

Guest
aifoza napisał:
w uno my też gramy, bardzo fajna gra, tamtych nie znam, ale kostkę szczerze polecam
na pewno będzie to bardzo fajny prezent dla każdego dzieciaka taka elektroniczna kostka, ja bym się cieszyła gdybym będąc dzieckiem dostała taki prezent.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Tez tak myślę :) Teraz dla dzieci w sklepie jest wszystko aż czasami ciężko z tego cokolwiek wybrać ;)
 

oaza

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
310
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
nie z tej ziemi
My bardzo lubimy grę "Zakazana wyspa", ma bardzo proste zasady, ale jest wciągająca i trzymająca w napięciu :) .
A jak mamy ochotę na coś trudniejszego gramy w "Smocze lochy" - gra raczej dla nastolatków i dorosłych, trudno ją wygrać i do ostatka trzyma w napięciu.
 
N

nianiaSweet

Guest
aifoza napisał:
Dobry wybór a ile więcej miejsca na półkach w pokoju dzieci ;)
tak to prawda dice+ ma w sobie 14 gier i zajmuje niewiele miejsca, więc bardzo mi się to podoba, szkoda że inne zabawki nie zajmują tak mało miejsca.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Święta święta i po świętach :) I co w końcu kupiliście pociechom? Dzieci zadowolone z prezentów?
 
K

kate2

Guest
Graliśmy z dziećmi w Monopoly kilka dni z rzędu. Tak nas wciągnęło, że żal było od stołu do toalety odejść ;) ale szybko też przyszło znudzenie grą. Podobnie było z domino, bierkami i z Uno. I z piłkarzykami.
 
N

nianiaSweet

Guest
aifoza napisał:
Święta święta i po świętach :) I co w końcu kupiliście pociechom? Dzieci zadowolone z prezentów?
no ja zainwestowałam w dice+ dzieciaki bardzo się ucieszyły z prezentu, jak tylko otworzyły prezent to całe popołudnie spedziły przy tablecie, przynajmniej mogliśmy spokojnie posiedzieć przy stole.
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
Ja w Nowy Rok grałam w Kolejkę. Grał ktoś? :D
 
N

nianiaSweet

Guest
nie znam tej gry, mnie się udało przysiąść do grania w dice + już w wigilię, jak dzieci rozpakowały prezenty, bo dice+ dostały pod choinkę.
 
Do góry