Gry Piwne!!!! Czyli nic tak nie łączy, jak wspólne pląsy

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
Dzisiaj w nocy nie mogłem spać, i jak zwykle szperałem sobie w neciku i właśnie wtedy trafiłem na wyjątkowa strona. Jak powszechnie wiadomo spotkania przy piwie to nie tylko towarzyskie wydarzenie, ale także okazja do rozwijania inteligencji, zręczności, spostrzegawczości, wrażliwości, gustu, wiedzy ogólnej oraz kultury osobistej ;) :D :rotfl: :przestraszony: :eek:czami: :)
Służą temu opracowane oraz doskonalone latami gry i zabawy piwne, które są niczym innym, tylko świadectwem ludzkiego geniuszu, który przyjemne połączył z pożytecznym.
Wymienie i opisze rodzaje gier i czekam również na wasze propozycje - do dzieła forumowicze :cool:

I BEERBAT:
Potrzebujesz piwa, telewizora, odtwarzacza DVD i filmu z serii Batman. Za każdym razem, gdy na ekranie pada słowo "Bat" - Batmobile - każdy wypija duszkiem butelke piwa. Jeżeli Robin użyje słowa "holly" - powie na przykład "Holy szit(cenzura :D )" - aplikujecie sobie po pół piwa. Przegrywa oczywiscie ten, kto pierwszy zaśnie w trakcie filmu.

Rodzaj gry: telewizyjna
Moc gry w promilach :4

Skala od 1 do 5

Czekam na komentarze i nowe pomysły!! :przestraszony: [/b]
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Niezłe to zaszłech 50 metrów prawie :) ale sam jestem po paru bronkach :)
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
hehe ja wczoraj wieczorkiem podobnie wygladalem...ale nie pamietam dokladnie ...

[ Dodano: 9 Maj 05, 10:21 ]
Dobra widze ze nie macie pomyslow, wiec pisze nastepne gry, skomentujecie je tylko

[ Dodano: 9 Maj 05, 10:29 ]
Brudny Harry

Prosta gra, ale jakżeż ekscytująca. Przygotuj dużą ilość piwa w puszkach i kartonowe pudło. Jedną puszkę mocno wstrząśnij i włóż ją razem z pozostałymi do pudełka. Teraz każdy z Twoich gości wybiera losowo po jednym piwie, unosi na wysokość twarzy i szybkim ruchem zrywa zawleczke (granat??). Brudnym Harrym zostaje osoba, której piwo tryska w oczy. Po opróżnieniu przez wszystkich swoich piw, powtarzacie zabawę. I tak do upojenia ;)

Rodzaj gry : losowa
Moc gry w promilach : 3

I co o tym sądzicie??Dlaczego nikt nie postuje, mało ciekawy temat?? :zalamany:
 
A

Anonymous

Guest
hhh cos mi ta gra za bardzo nie chciala isc ;pp hhh lepij nie pic za duzo ... :D
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
kurde cos mnie wylogowalo i napisalam posta jako gosc... hmm...
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
ok widze ze temat zaczal pradzic wiec bedzie wiecej gier, ale pamietajcie testujecie na wlasne ryzyko ( i bol glowy)
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
ja dziekuje za taka gre z wstrzasnietym piwem :p osobiscie mam okrutnego pecha do takich zabaw i na pewno w wiekszosci to ja bylabym cala w piwie a nie bardzo lubie sie kleic
:)
 
A

Anonymous

Guest
nie jest ze mna tak zle ponad 100 przeszlam hihi choc szczerze wczoraj by bylo pewnie z 20 :p a rozm. piwne są cool
 

Ice Queen

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
48
Punkty reakcji
1
Jednak jestem przy normalnym wypiciu piwa :hyhy: I do tego jeszcze takie zimne piwko po koncercie... Sama rozkosz :hyhy: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

greenpl

doktor
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
705
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Piotrków Tryb.
ooo dawno nie bylem, widze ze temat ruszyl w koncu z miejsca, jutro umieszcze nastepne 2 gierki piwne - a moze wy macie jakies pomysly lub sugestie co do gier z piwkiem lub przy piwku
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Osobiscie jestem baaardzo ciekawa nowych gierek ;)
 
A

Anonymous

Guest
hmm głucho bo chyba każdy wybył na piwko hihih ... ehh ale nie ma to jak zimne piwko i jeszcze w odpowiednim towarzystwie ....
 

mloda102

...:::Sporadyczny bywalec:::...
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
919
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Szczecin
Nooo halooo "greenpl" obiecales gierki piwne i cio?? :zalamany:

[ Dodano: 16 Maj 05, 11:20 ]
Prosze bardzo jedna ode mnie mam nadzieje ze sie nada :p www.mojegry.pl/graj.php?id=497
 
Do góry