Grupowe kaszlenie przed domem Kaczyńskiego

wiki9969

Dzieciak
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
VIP
Dołączył
27 Marzec 2020
Posty
1 100
Punkty reakcji
134
Miasto
Dzielnica Łódzka
Wczoraj ktoś wspomniał o akcji "grupowe kaszlenie przed domem Kaczyńskiego". Początkowo myślałam że coś się wydarzyło o czym media za bardzo nie mówią, jednak dziś moi znajomi uświadomili mi, że to przed nami. I napiszę szczerze, że nie potrafię przejść obok tego obojętnie. Akcja ma mieć miejsce 10 maja (czyli w dniu wyborów) i jak można się domyślić jest odpowiedzią na pomysł Partii Rządzącej prawdopodobnie ze strony KOD-u, ale tutaj przyznaję że nie zagłębiałem się w temat. Ja natomiast odniosę się do samego pomysłu, który według mnie po prostu jest durny. Wiecie... PiS-u jak i Prezesa można nie lubić, można też nie zgadzać się z decyzjami Partii, jednakże robić z siebie błazna przy jednoczesnym łamaniu prawa, tylko po to by zwrócić na siebie uwagę, jak dla mnie jest to po prostu słabe.
Temat wyborów w kółko jest wałkowany. Wzięcie w nich udziału nie jest przymusem, ponadto wszystkie przesłanki wskazują na to że tych wyborów najzwyczajniej w świecie nie będzie. Więc po co takie akcje? Każdy człowiek ma swój rozum i sam według własnego sumienia będzie postępował. Przypuszczam, że zdecydowana większość wyborców jest przeciwko wyborom. Ale żeby coś takiego zorganizować...
mam cichą nadzieję, że ta akcja nie wypali, bo według mnie jest ona poniżej jakiegokolwiek poziomu...
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
A ja mam inna nadzieję, ale jej głośno nie wyrażę, bo może się okazać złamaniem prawa.

Generalnie uważam, że Kaczyński powinien odpowiedzieć za zamach stanu za to, co wyprawia, ale nie wg dzisiejszego prawa, tylko niegdysiejszego.
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Gdyby niegdysiejsze prawo działało, to z obecnej sceny politycznej niewielu pozostałoby na wolności...
 
Do góry