GRUPA TERAPEUTYCZNA DLA OSÓB DEPRESYJNYCH I LĘKOWYCH

D

DolnoslaskieCentrum

Guest
TERAPIA GRUPOWA DLA OSÓB DEPRESYJNYCH I LĘKOWYCH

Termin grupy: luty/marzec – grudzień 2013 (z przerwą w okresie wakacyjnym tj. 01.07-31.08), czas trwania 9/8 m-cy, łącznie około 70 h . Rozpoczęcie terapii od 22 lutego 2013.

Godziny:Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu w piątki po dwie godziny, w godzinach 17.45-19.45
Odbiorcy grupy:
Ta forma psychoterapii grupowej skierowana jest do osób cierpiących na zaburzenia nastroju, doświadczających smutku, depresji oraz innych negatywnych uczuć, nie radzących sobie ze swoimi emocjami i problemami, wykazujących trudności z doświadczaniem satysfakcji w obszarze życia osobistego i zawodowego oraz w obszarze relacji interpersonalnych. Do grupy zapraszamy również osoby doświadczające zaburzeń lękowych, przeżywających obawy dotyczące codziennego funkcjonowania, doznających silnego stresu, przemęczenia, napadów lęku, fobii, natręctw, zaburzeń nerwicowych pod postacią somatyczną, kłopotów z adaptacją do nowych warunków oraz problemów osobowościowych takich jak nieśmiałość czy niskie poczucie własnej wartości.

Ogólne info: Grupa prowadzona jest przez doświadczonego psychologa, psychoterapeutę, regularnie poddającego swoją pracę superwizji. Grupa ma charakter otwarty to znaczy w każdym momencie trwania grupy mogą do niej dołączyć nowe osoby.

Prowadzący: mgr Katarzyna Lisowska – psycholog, psychoterapeuta, trener. Ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz czteroletni kurs Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, ośrodku akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Na co dzień pracuje jako psychoterapeuta na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu, gdzie prowadzi psychoterapię grupową i udziela wsparcia psychologicznego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.
Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z grupami oraz bogate doświadczenie kliniczne. Od wielu lat prowadzi szkolenia i treningi psychologiczne z zakresu kompetencji interpersonalnych oraz rozwoju osobistego współpracując z największymi firmami szkoleniowymi w Polsce. Pomocy psychologicznej udzielała w ośrodku wczesnej interwencji dla dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, w ośrodku szkolno-wychowawczym, na oddziale psychiatrycznym w Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego Euromedicare przy Szpitalu św. Antoniego w Ząbkowicach Śląskich. Pełniła również rolę psychologa oraz wykładowcy psychologii w International School of Ekola we Wrocławiu, zajmując się wsparciem psychologicznym dla osób doświadczających stresu i szoku kulturowego oraz trudności psychologicznych wynikających ze zmiany kultury. Ukończyła kurs akredytowany przez Cambridge: The International Baccalaureate DP Psychology uprawniający do prowadzenia zajęć z psychologii w języku angielskim. Zajmuje się także przekładem tekstów z kręgu psychoterapii, psychoanalizy, psychologii i filozofii.


Cennik: 240 zł (miesięcznie za 4 spotkania) + na początku 50 zł za spotkanie konsultacyjno-kwalifikacyjne /30 min

Kontakt
Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o.
ul. Sienkiewicza 116/4
50-347 Wrocław

Dział Usług Terapeutycznych - Rejestracja pacjentów
tel. +48 71 332 36 70
e-mail: info@dcp.wroclaw.pl
 
Do góry