Green Day

misiunia555

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Ohh.. uwielbiam Green day !!! lol ale konkretnie to Billie Joe !! on jest taki fajny !!! :*:*:* pozdrawiam !!
 

Attachments

  • 23.jpg
    23.jpg
    64,3 KB · Wyświetleń: 139

Miqa

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2005
Posty
307
Punkty reakcji
0
Miasto
Tychy
Green Day jest spoko.nie wiem czemu niektórym się nie podoba. :eek:k:
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Billie Joe Amstrong :p
też go lubie :)
i Green Day :)
mam ich plakacik nad łóżkiem :)
i płytke American Idiot,
w sumie gdyby nie ta najnowsza
płyta to chyba bym o nich nie usłyszała :]
 
K

kfiatushekk

Guest
Green Day napewno nie należy do mich ulubionych akpel, Billie nie ma ciekawego głosu i niektóre piosenki są do siebie bardzo podobne ale mimo to lubię ich posłuchać. Popatzreć na nich też lubie. Billie to ciacho jakich mało:p
 

Zaremba

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
Miasto
Czarna Woda
Green Day RULESSS ! :eek:k:
Mam ich wszystkie płyty. To mój ulubiony zespół, każdy ich utwór wpada w ucho... :)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
ostanio zrobiła się taka moda na Green Day. za sprawą ich nowej płyty do grona ich fanów dołączyło wielu ludzi. większość z nich zapewne nawet nie wie, że przed American Idiot były też inne, może nawet lepsze ich płyty...
lubię, czasem słucham, ale bez wielkich uniesień.
 
B

Brzoza

Guest
Ja uwielbiem Green Day'a!! Są najlepsi ja sluszałam o nich bardzo dawno. Grali na woodstoku w '94. Nie byłam ale wiem.Moją ulubaona piosnką jest Bascet Case
 

Regis

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2005
Posty
441
Punkty reakcji
0
Miasto
z nikąd
hmmmm, bez urazy dla fanów i kapeli, ale ja uważam że oni są nieco sztuczni i wykreowani na potrzeby rynku. To nie jest zespół punkowy, powiedzcie mi która kapela punkowa chodzi na rozdania nagród, szuka popularności i tworzy (całkiem sprawnie w ich przypadku) swój image. Jak dla mnie to muzyka punkowa dla grzecznych, amerykańskich nastolatków z dobrych domów. Lecz o gustach sie nie dyskutuje i szanuję wszelkie upodobania i wszystkich muzyków. Pozdro.
 

misiunia555

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
21
Punkty reakcji
0
Niewiem co widzicie w nich takiego sztucznego, nie rozumie tego. Oni są poprostu punkową kapelą. DZIWNE !!
 

Attachments

  • 59.jpg
    59.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 85

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
Ja uwielbiam piosenke Green Day - Wake me up when september ends... :D Moge tego cały czas słuchać. Nawet mam to na blogu :p A co do samego zespołu to nawet ich lubie.
 

Asiunia 16

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2005
Posty
254
Punkty reakcji
2
Wiek
34
"Wake Me Up When September Ends" - mój ulubiony ich kawałek :* :* :*
 

No_Body

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2005
Posty
121
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
to zupelnie nie dla mnie. i jakies takie wymuszone straszliwie ostatnio jest:/
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Nie jestem fanem, ale może być.. Czasami słucham : )

Najlepszy utwór to chyba "Too much too soon" chociaż Boulevard też może być.
 

Gipson

....nałogowiec....
Dołączył
18 Lipiec 2005
Posty
685
Punkty reakcji
0
Miasto
CE KA CK KIELCE
Z "ukrytego" może wcześniej alternatywnego zespołu stali się komercyjnym zespołem. Nie przepadam za nimi za bardzo ale lubię posłuchać... trochę

A i ostatni zdziwiło mnie to jak różowa panienka typu britney spears itp. mówiła że ona to chyba na metalówę się zrobi bo teraz to jest modne i te wszystkie Green Day
 

snowki

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
42
Punkty reakcji
0
Miasto
Wisła
Jedna wielka komercha!!! Wszystko co tam jest, jest robione pod publikę. Popatrzcie na te teledyski... Po prostu płakać mi się chce jak ktoś mówi o nich "punkowy zespół". Gdyby ktoś zapytał o ten zespół pare lat temu, to 99% zrobiłoby karpia. Owszem, niektóre kawałki są całkiem, całkiem jak chodzi o brzmienie i mają niezłych muzyków, jednak ten sposób bycia pasuje mi bardziej na jakąś gwiazdę popu. Sam słucham tylko kiedy muszę tj. w autobusie etc.
 
Do góry